prekrytie tetovania

Príspevok v téme: prekrytie tetovania
misshel

zdravim vas.....mam taky mensi problem,asi pred dvoma mesiacmi som si dala spravit tetovanie taky napis na rebrach tak troska zo zadnej strany skor...mne sa to strasne paci a vobec to nelutujem, ale ide o to,ze sa chystame o mesiac na dovolenku aj so starymi rodicmi...a ked toto oni uvidia,tak sa normalne dokazu na mna preto hnevat...preto sa chcem spytat, ci neviete o nejakom krycom kreme ktory by to dokazal prekryt a vodeodolny k tomu...citala som nieco o zltom korektori len neviem ci to je pravda ani kde ho zohnat, v drogeriach som sa s tym este nestretla..

isabella

drzim palce, typujem, ze to mas asi tak nejak, ze ani cele to nemusia prekryt... ja ho nastastie mam na takom mieste, kde by mi cele plavky pomohli, daj vediet ako pomohol ten korektor ak sa pren rozhodnes ;-)

misshel

isabella...viem,ze to nie je najlepsie riesenie, aj nad celymi plavkami som uz uvazovala..ked najdem nejake co sa mi bude pacit a zakryju to tak to vyriesim takto

isabella

okrem toho, je tetovana koza velmi hakliva na slnko, musis pouzivat opalovacie kremy s ovela vyssimi uv faktormi, aj preto by som zvazila to aby bolo zakryte plavkami

isabella

osobne si myslim, ze to poriadne neprekryjes... co tak skusit cele plavky? ja sice so starymi rodicmi na dovolenky nechodim a ani s rodicmi, ale keby som sla a nechcela aby to vedeli, tak si asi kupim cele plavky a hotovo, je po probleme...