Hojdacie siete

Príspevok v téme: Hojdacie siete
damienka

ahojte vedeli by ste mi poradit ak mate nejake skusenosti s hojdacimi sietami ci su prijemnejsie a tiez kvalitnejsie platenne alebo bavlnene a asi od akej ceny sa nemusim bat ze sa roztrhne alebo inak poskodi aby som nevyhodila peniaze len tak ....a este by som sa rada spytala v akych obchodoch by sa dali zohnat (domace potreby,zahradne potreby)? dakujem za reakcie :)

Miriam1985

My sme kúpili dve hojdacie siete a sme spokojný.Dobrá cena a dobrá kvalita :) Ked je vonka dobré počasie tak si vždy dám siestu :D Máme tieto: enywey.com

jellybean

Skús pozrieť aj na www.doprirody.sk myslím že by su ju mohla využiť aj inde ako len v záhrade moje deti v nej niekedy prespávajú iba tak pre srandu aj keď je už vonku chladnejšie máme ju zateplenú

hamaka

Konvicka máš pravdu aj som si kúpila hojdaciu sieť hamaku do prírody viem ju všestrannejšie využiť ako tie pletené aj sa mi v nej lepšie leží a aj vstáva

konvicka

Ahojte ja som začala používať tzv.hamaky to je hojdacia sieť do prírody ked potrebujete vonku na turistike aj prespať,priateľ ju má a musím povedať že mne sa v nej spí lepšie ako v posteli je zateplená z vyborného materiálu cena je vyššia ale je veľmi kvalitná.Narazili sme na ňu na stránke do prírody.sk .Nedám na ňu dopustiť lepšia ako tie obyčajné nekvalitné lebo ju viem využiť aj v prírode

Monika1145

Ja som kupila paradnu siet v mandarinkovej farbe u jednej firmy co maju aj ochod so sietami v Senci, tusim mali aj eshop HOJDI . Fakt spokojnost, to sa neda porovnat so sietou z Lidlu, co som mala predtym.

MilanCias

su kvalitne a nekvalitne...kvalitne zacinaju od cca60 eur vyssie..ja mam vyborne skusenosti s mexickymi, svoju som si kupil tu: www.origosky.eu

ich hlavne vyhody su:
výhody mexických hojdacích sietí a závesných kresiel (najmä oproti látkovým):
- sú odvetrávané/vzdušné (nie je v nich teplo a človek sa v nich nepotí)
- dokonale sa prisôsobia telu a preto sú veľmi pohodlné
- dajú sa ľahko opraviť v prípade poškodenia (stačí zviazať na uzlík poškodené oko siete)
- prakticky sa nemusia prať
- sú ľahké a spratné