dovolenka pri mori-trsy alebo len spirala?

Príspevok v téme: dovolenka pri mori-trsy alebo len spirala?
summergirlie

ahojte.viem ze uz tu bolo milion takychto tem,ale nechce sa mi to cele citat tak mi prosim poradte..mam dost nevyrazne mihalnice,cize si ich zvyknem dost spiralovat aj na dovolenke,a tento rok mi napadlo ci si nedam trsy..ale este som ich nikdy nemala,tak som sa chcela opytat na vas nazor..vydrzia dva tyzdne?nie su neprirodzene?je to vyrazne-vyraznejsie ako spirala?nie su velmi tazke-myslim ze by som ich stale citila na ociach a posledna mozno debilna otazka,ale ako zmurkate v slnecnych okuliaroch:)? dakujem

bibi1234

lost-to su miestni hladaci pravej lasky na cely zivot:))) od 10 do 80rokov, takze kazda dovolenkujuca zena si pride na svoje..

jaja:)

boze ja nechapem dievcata co idu k vode ucesu sa daju si kilo laku na vlasy pol kila tuzidla spevnia gelom daju si na telo trblietky make up ocne tiene spirala ruz.... NA JAKU GUTU SA PEBOHA MALUJETE SAK TO NICI PLET A V TAKEJ HORUCAVE...sak plet by si mohla pri mori oddychnut more jej pomoze sa precistit...ale ne nadzabete na seba spiraly a somariny jak keby vas niekto pri tom mori poznal...a ked uz ta ked si cete zatrtkat ti inzinieri s vami pojdu i tak i tak myslim ze im nebude zalezat na tom ci mate trsy alebo spiralu...

lost

bibi1234
nikdy som nebol este :D
ale ak pojdem, pojdem asi tam kde niesu ludia, cize nebudem sa mat komu pacit, jedine tak mozno rybam :D :D

mirka 23

Daj i dole vrchny diel plaviek a ti garantujem, že sa inžinierom budeš pačiť :D Inak blond vlasy v južnejšich krajinach robia divy.
Trsy určite nie, nevydržia ti. Ja som si pri vode cez deň nedavala maskaru, až večer.

becky912

kúp si špeciálny lash primer, ktorý si nanesieš ešte pred maskarou a následne aplikuj vodeodolnu maskaru, to ti zaručí dlhotrvácnosť maskary, pri mori sa na trsy rovno vykašli - a ked mas trsy tak sa spirala nepouziva jednak preto lebo by hrozilo pripadné odlúpenie trsov, a jednak preto že to ani neni za potreba pri 3D lash, a žmurkanie je normálne aj ked mas okuliare :D

becky912

kúp si špeciálny lash primer, ktorý si nanesieš ešte pred maskarou a následne aplikuj vodeodolnu maskaru, to ti zaručí dlhotrvácnosť maskary, pri mori sa na trsy rovno vykašli - a ked mas trsy tak sa spirala nepouziva jednak preto lebo by hrozilo pripadné odlúpenie trsov, a jednak preto že to ani neni za potreba pri 3D lash, a žmurkanie je normálne aj ked mas okuliare :D

bibi1234

lost, Ty si nikdy nebol na dovolenke??? chceme sa pacit plazovym inzinierom:))) ja hlasujem za vodeodolnu spiralu a ak by to nebolo dostatocne, z vlastnej skusenosti radim odhodit vrchny diel plaviek, vtedy sa nikto nepozera na mihalnice:)))