zarastanie chlpkov hlboko do pokozky

jaja25

ja som si to ziletkou neholila..urcitte nie som blba aby som to urobila,ked mi ich tam az tolko nerastie aby som to musela holit!!!!

andrea789

noo tak keby si si tie chlpky na krku trhala pinzetou ako si spomínala nižšie, tak by ti určite nazarastali, ale ak si spravila taku somarinku že si si to oholila žiletkou, tak to by už bolo vysvetlenie...

BK

Alebo to vyries raz a navzdy, laserovou depilaciou. Osobne som to neskusal no pocul som ze to odstrani chlpky a pokial ich nie je vela tak to ani nebude drahe.

vevericka

mne zarastali, ale na nohach ..riesim to to zinkovou mastou(ta je proti zapaleniu) a peelingom a kupacou hubkou, takou drsnejsou zabralo..ale neviem, ci krk nie je na to velmi citlivy..gel proti zarastaniu som vyskusala nepomohol..

jaja25

pomocou ihly ano,ale tie cco su hlboko sa vytahuju ihlou tazko...prave vcera som sa snazila vytiahnut 2 a nic som s tym neziskala,len to,ze sa mi to zapalilo a rozrypala som to skoro az do mäsa,co som nemala... takze neviem co stym

jaja25

preco mi zarastaju??? to teda neviem...trham si to pinzetou,pretoze toho tam fakt vela nerasie,ale aj to malo mi zacalo zarastat...citala som aj o BIoderma,je vraj nejaky krem na to,alebo gel..budem sa musiet opytat v lekarni...ale uz ked tam budem opytam sa aj na zinkovu mast...dakujem