divná menštruácia

krena

Jožko,

može to byť proste len poranena sliznica v pošve po styku a nič viac..ale ked mate tolko otazok prečo priatelka nezajde za gynekologom a neporadi sa? ten vam určite poradi najlepšie..ale osobne si mylsim že to nie je nič važne

jozko8

bože ona už menzes nemala..ona ho mala pred 8 dňami....mi sme sexovali a nej bolo zle az neskorsie(pravdepodobne z toho tepla)...ale ta krv čo može byt? pls

jozko8

tak teraz je to asi 8 deň od začatia menštruácie a mali sme dnes sex....priatelka prisla teraz vecer domov a ze je jej zle(ale akoby z jedla) a dole mala trochu krvy ako pri odpaneni....na toto mi čo poviete???

Sex Godess

Menzes mam uz 9 dni. Vacsinou byva 5 dni. Je slabsi ale kazdy den sa trosku odlupi zo sliznice. Niekedy sa v noci zobudim na velke bolesti, ktore ale prejdu do 10 minut. Snazim sa o babo, meskal mi menzes 2 mesiace, ale nakoniec prisiel. Tehotna nie som.

jaLENja

Áno, je to normálne :) pokiaľ ju nič nebolí alebo nemá iné problémy, tak to neriešte... Niekedy sa sliznica neuvoľňuje stále...

lioness_01

jožkovi to treba napísať asi 1500 krát aby tomu uveril...áno je to NORMÁLNE a prestane sa tak pozorovať, lebo sa raz z toho úplne zbláznite...

zuzic

jozko podla mna to moc pozorujete, keby som takto pozorovala kazdy priznak uz by ma to zabilo. podla mna je to uplne v normale