PROSIM POMOZTE CAS IDE RYCHLO

ama

No vidíš, keby si s tým počkala,nemala by si teraz takýto problém.Sexu si užiješ ešte dost a začala si privelmi skoro.

cicus

ano proste jej povec ze si panna a ona ti vlastne nemoze robit take vysetrenia... len sa neboj ty to nejak zvladnes :)

ramirez

deda: A myslis, ze tvoja mama spadla z visne? Logicky co si asi bude mysliet ked lekarke zakazes jej povedat o vysledku vysetrenia? Ak ta posiela na vysetrenie tak lekarke len povedz, ze si panna a nebude moct robit nic.

Adulka

ak máš 15 a viac, povedať to nesmie, je to lekárske tajomstvo. čiže, ak by ho porušila, poruší zákon. do 14 rokov by to povedať mohla, to si este pod zákonom. ale od 15 už nie.

tien

deda, ja s mojou mamou mame rovnaku gynekologicku a viem, ze o mne spolu hovoria a to som skoro raz tak stara, ako Ty :)
Ako pise Lola3- povedat by to nemala to je fakt, ale zeny, starostlive matky, ktore sa obcas vrtaju tam, kde by nemuseli dokazu toho vypatrat vela.
Ak sa poznaju, tak by som na Tvojom mieste za gynekologickou zasla a informovala ju o tom, ze si vyslovne nezelas, aby prebiehala aka kolvek komunikacia o Tvojom zdravi medzi nou a Tvojimi rodicmi.

lola3

ano mas pravdu od 15 je medzi tvojou gynekologickou a tebou tajomstvo... proste by to povedat nemala...a k tej tvojej mamine ... ona sa iba "vyhraza"nic si z toho nerob...pochybujem ze tvoja mama dojde za tvoju doktorku a zacne sa jej to vypytovat to by bolo dost divne...