Pri sexe nic necitim

Príspevok v téme: Pri sexe nic necitim
Nicnecitim

Caute, mam vztah uz skoro 2 roky...prvy sex bol asi po polroku..odvtedy sexujeme pravidelne a moj problem je ze som sa este ani raz nespravila...este ani raz som nezazila orgazmus ktory kazdy tak opisuje a neviem cim to je. Moj chalan sa spravi ale ja nie. Je to oj prvy sexualny partner doteraz a ani t enchcem zmenit nehladam nahradu len neviem ako zmenit ten sex...poradte mi

Karina

chapem, mozno aj lepsie, ako si myslis :) ja som teraz s chlapcom, ktory predo mnou nemal nikoho, takze sa tiez len v podstate uci... ale nemyslim si, ze to je tym, naozaj bude problem v tom uvolneni... fakt neviem ako ti (a vlastne aj sebe) pomoct, to asi jednoducho musi prist same od seba..:)aspon v to teda ja osobne dufam :D

nicnecitim

Nie to urcite nie..samozrejme ze mysli aj na mna a vzdy sa ma pyta vsetko ohladom toho proste komunikuje a chce aby som bola aj ja spokojna ale neviem ta zabrana je asi vomne je mi to take hlupe vravet ze som este neni a tak proste :D chapes??:D no a ano da sa povedat ze som tiez jeho prva..predomnou mal jeden sex ale dlhodobo len somnou a je strasne zlaty mily zaujima sa o to ako sa citim..aj pri sexe:) v nom nieje chyba

Karina

urcite to je aj o partnerovi... ten moj je extremne trpezlivy a kludne by mi venoval aj celu noc :), ale aj tak to niekedy proste nejde...

Nicnecitim, hovorila si s nim o tom? nepises, ci si aj ty jeho prva, mozno este nema ten spravny "grif" na teba :) na kazdeho plati nieco ine, pokial si hladi len svoje a o teba sa nezaujima, tak sa logicky ani nedostanete k skusaniu a odhalovaniu toho, co na teba plati

AdamKrt

Ano, musi sa clovek uvolnit, pomaha, ked sa moze sustredit iba na milovanie a doveruje partnerovi. Ale zalezitost orgazmu je aj zalezitostou partnera. Muz potrebuje priemerne na dosiahnutie orgazmu 11 minut. Zena 22. Matematika je jasne. Ak sa muz urobi rychlejsie, ako ma zena dosiahnut orgazmus...?

Toto by malo zaujimat hlavne partnera, preco priatelka nema orgazmus. S takymto pristupom, ak je mu to jedno, tak je sebec. Ked hladi na to, ako seba uspokojit... Ak bude hladit na to, ze najskor musi byt uspokojena priatelka, potom moze byt aj orgazmus.

nicnecitim

Karina dik za radu..uz som to pocula od viacerych ze uvolnenie..ale neviem,nejako to nedokazem...a dost ma to trapi

Karina

Nicnecitim ja som na tom viac menej podobne :) sice som brala dlhe obdobie HAK, takze to teoreticky mozem zhodit na to, ale myslim si, ze problem je inde... Za tie roky co som sexualne aktivna som sa totiz nikdy poriadne nedokazala uvolnit... urcite, citila som nejake prijemne pocity ale orgazmus zo samotneho styku u mna nehrozi... az naposledy sa mi to takmer podarilo, vsetko je to naozaj len o tom uvolneni... plus mozno si treba najst polohu alebo miesto, ktore ta viac vzrusuje... viem, ze po 2 rokoch ste toho uz asi naexperimentovali dost, ale ina rada asi naozaj nie je :)