Ach boze

Príspevok v téme: Ach boze
gordura

Ahojte,
ja sa len chcem vyrozpravat,lebo ma uz ide zo mna porazit:(

8 mesiacov som trpela bulimiou,ale dala som tomu stop a teraz sa snazim chudnut ,,zdravo''...
na ranajky pijem tento shake:www.therapist-leeds.com

na obed si davam vacsinou melon,alebo jogurt s najnizzsimi kaloriami akymi som nasla,alebo jablko

a vecera opat shake... samozrejme ze som hladna medzi dnami,ale viem to vydrzat,len sa nesmiem priblizit k jedlu...a niekedy si jedlo zamienam za cigarety:( strasne chcem schudnut ako niekedy ked som mala 50kg:( a denne cvicim brusaky a take ine cviky este...mne uz tak sibe,ze ja nechodim v noci spat,ale cvicim:( vcera do pol 4 ranna:( a potom ma ta unava zmohla:( nenavidim sa najviac na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

gordura

no takze vratila som sa domov a na obed som mala hruskovy dzus a este jeden miesany dzus(ano viem,mala som nieco jest,ale sakra ja som tak bala :( ) a prisla som domov o pol siestej a urobila som si na veceru to iste,cize paradajky,cibulka a krabie tycinky,no ten salat co vcera... a zasa tie nechutne vycitky:( ako sa ich mam dievcata moje krasne zbavit?:( a pijem vela tekutin,vodu pijem s citronom a caje....

zuzka1911

káva na obed ? vynikajúce ... v tomto teple takto veľmi rýchlo skolabuješ
musíš piť veľa tekutín, voda, minerálka, čaje ... veď jedz aspoň počas dňa, to Tvoje telo popri tej všetkej fyzickej aktivite spáli a večer už nemusíš jesť, aby neboli výčitky
na raňajky je ovocie super, naštartuje Ti metabolizmus, ktorý si týmto štýlom úplne spomalíš. banán je super, daj si ráno banán. plus nejaký jogurt alebo acidko. ľahký obed s veľa zeleninou, desiata jogurt a večera tiež niečo. je to viac-menej dietka, ale ... aspoň niečo, lebo o chvílu ťa odvezú, anorexia, bulímia, všetko sa dostaví ...
koľko máš vlastne rokov ? váha ? výška ? nejako mi to uniklo, prepáč, strácam prehľad ... a tie shaky sú idiotina

gordura

psyche,asi mas pravdu,lenze mne sa to neda:( ja sa toho strasne bojim... :( pokusim sa o to,ale strasne sa uz teraz bojim... na ranajky som mala shake a teraz idem do mesta za kamoskou,tak na obed budem mat asi kavu...vecer ked pridem sa ozvem... pekny den

psyché

Gordura, nedá mi nevarovať ťa - tak veľmi sa bojíš, aby si z nejakého jedla náhodou nepribrala a pritom neberieš do úvahy jednu vec: obmedzovaním jedla si akurát tak spomalíš metabolizmus, že jedného pekného dňa budeš priberať doslova aj z vody.
Treba jesť zdravo a najmä dostatočne, hlavne keď toľko cvičíš. Neviem, koľko rokov si mala, keď si bola na váhe 50 kg, ale ak to bolo v puberte, zmier sa s tým, že taká štíhla už nebudeš. Vtedy si rástla, telo spotrebovávalo veľa energie.
Želám ti veľa šťastia a pozitívny sebaobraz.

zuzka1911

Gordura, dobre si urobila, že si si to dala. Pomaly pekne začať papať a pôjde to. Budeš sa cítiť lepšie a budeš mať aj nejakú energiu :) V pohode si si k tomu mohla dať aj cer. pečivo :)