Červená šnúrka na ruke - co to je?

bingham

Ta3...presne ako si napisala...je to o psychike...nic viac...clovek sa bude potierat vodou po cele...a bude pri tom rozpravat "ureky muzske a zenske prec"....a potom mu zostane lepsie...lebo si to zacne nahovarat ze je mu lepsie...klasicke placebo...je to cele len o psychike...

zaklinadla...uriekavanky...patria do rozpravok...nie do realneho sveta...

ta3

a ak nieco je podla Teba uz moc, to este neznamena ze to neexistuje, mozeme vobec urcit kde je hranica medzi tym, co je este mozne a co je uz naozaj moc?, my obycajnejsi (myslim bez nejakych zvlastnych schopnosti) smrtelnici nemame ani sajnu o tom vsetkom kde to zacina a kde konci, ja som uz zivotom poucena a nikdy uz by som nic nevylucila ako nieco nemozne

ta3

Bingham
myslim ten test s vodou, osobne som sa presvedcila, ze fakt funguje, urieknutia existuju, vsetci sme vo vzajomnej energetickej interakcii a niekto so silnou negativnou energiou moze fakt ublizit, comu hovoria urieknutie alebo mozu z cloveka vysat energiu, ze clovek sa potom citi podpsa, co sa tyka tej cervenej snurky, myslim, ze je to iba psychologicky aspekt, nieco ako placebo, ale som presvedcena ze tiez funguje, lebo nase myslienky a nasa viera maju velku energiu, to uz bolo experimentalne potvrdene

bingham

Ta3....a co myslis... ??? tu snurku...ci tu uriekavanku... :)...lebo toto su hluposti...a ja nehovorim ze nieco medzi zemou a nebom nie je...ale toto..uz je moc...vela pozerali Fantagiro... :)

ta3

Bingham
naozaj to funguje, aj moja dcera sa tomu smiala tak ako Ty, ale ked test urobila a vody nieze odbudlo, co by bolo logicke, ale naopak pribudlo, zostala ticho, moje obidve deti tiez nicomu neverili, darmo som sa pokusala im nieco o veciach medzi nebom a zemou povedat, no ale ako sa syn cca pred mesiacom osobne stretol s clovekom s uzasnou vnutornou energiou a ked mu predviedol zopar veci priamo pred nim, tiez zostal ticho a myslim, ze pomaly zacinaju menit svoje nazory, predtym nevedeli pochopit ako s vysokoskolskym vzdelanim mozem verit urcitym veciam, no tieto veci nemaju so vzdelanim, ci logikou nic spolocne a predsa existuju, nikdy by som sa nevysmievala ludom, ktori zazili nieco zvlastne len preto, ze ja nemam taku skusenost, ludia sme rozni co do schopnosti alebo citlivosti na paranolmajne javy

0mega

podla mna to funguje..
neviem ako ale ano..

je jedno ako, hlavne ze ano ;)

(mam sice skusenosti z inej veci, ale tiez je to "nevysvvetlitelne" ale fungovalo to (vedec by sa zasmial, ze "zhoda okolnosti") no ale ja to neviem vysvetlit)

Mozno ze je to ako padajuca hviezda - nesplni nam NIC, ale pomaha nam utriedit si myslienky. A to je nieco..

lillia

ja tiez cervenej snurke neverim... ale tomu ostatnemu ano. neviem si to vysvetlit, ako to funguje, ale viem, ze funguje. pochopis, len ak zazijes.

bingham

Akoze nic v zlom teda...ale to radsej budem verit...na rohateho certa s kozou bradkou a kopytami ako na hentu uriekavanku ci co to je :D...zase odtial potial... ;)

lillia

netaraj. poznam muzov, neveriacich nicomu co nevidia, zarytych ateistov, ale toto je mozno jedine comu veria, v takejto oblasti "medzi nebom a zemou". a preco? vlastne skusenosti..