Nizke hcg-potrat?

lillianna

Chcela by som sa este spytat, ked ja mam rh faktor negatim a manzel pozitiv a mala som samovolny potrat, bude treba mi pichnut injekciu Rhea?

lillianna

No kamaratka je v nemocnici a zatial jej dali cez noc len infuziu. Naco ta infuzia je?Tiez samovolne potratila v 6tt. Ale este predtym ako isla, tak z nej vyslo kusok tkaniva. Vyzeralo to ako hruby krvavy sliz.Mohol to byt odumrety plod?

isabella

a ja od teba ziadny liek nepozadujem, len som chcela poukazat na to, ze on veril takym ako si ty a skoro v hrobe skoncil!

isabella

draci_zub, ty by si mal dostat ban! embrio ma v 6tt vo vacsine pripadov velkost okolo 2mm, nie je velka pravdepodobnost, ze by nieco zostalo, ale ak by predsa, treba byt pod dozorom lekarov a take veci ako samopvolny potrat je nutne aby bolo v zdravotnej karte zeny, resp. ak by cistenie bolo potrebne tak by poslali zostatok embria na histologiu aby sa zistovalo cim to asi bolo...
a cistenie po takej kratkej tehotnosti sa nerobi kyretom, ale podtlakovou metodou co je k organizmu setrnejsie...
ale neplodnost nehrozi ani nasledkom kyretu!!! nie usiko ju strasi, ale ty ju strasis! praveze po cisteni maternice je velmi vysoka pravdepodobnost otehotnenia, co je nasledkom cistenia, aj ked sa neodporuca kvoli uz oslabenej maternici...
a krvne zrazeniny a mrtve tkanivo je rozdiel, okrem toho co sa menstruacie tyka, maternica sa vie precistit a krv ako tekutina, resp. ciastocne vyzrazana nema take rozmery aby sa nevedela dostat cez otvor krcku maternice, ale plod moze takej velkosti byt, ze by sa nevyplavil...
draci_zub, prestan laskavo prispievat, ked nemas ani zakladne znalosti z prirodopisu zakladnej skoly!!!

draci_zub

isabella:

Nie som bylinkar a nie som tvoj zlaty. Na rakovinu by som dal MMS2. Ked sa telo nevysporiadalo s rakovinou samo, bylinky mu nepomozu. Netvrdim ze MMS2 pomoze, ale nevrdim ani ze pomoze operacia. Pred zacatim liecby sa treba poinformovat o cloveku, a az na zaklade toho sa nieco navrhuje. Univerzalny liek proti rakovine, ktory tu pozadujes, neexistuje. Si skus precitat co som pisal inde.

usiko

lillianna

Urcite chod na gyndu, ako vravi isabella, lebo ked ti v maternici ostane co i len kusok mrtveho tkaniva, ktore sa nevyplavi /a to ty nemas ako zistit/, tak fakt ta otrava krvi a to je az smrtelne....ak aj niem, netreba roiskovat ze uz neotehotnies....

isabella

lillianna, urcite o tom informuj svojho gynekologa, mala by si o tom mat zaznam aj v karte a o vycisteni vacsinou rozhoduje lekar, pretoze ty o tom ani nemusis vediet, ale moze nieco zostat v tebe a hrozi az otrava krvi, takze urcite navstiv gynekologa a porad sa s nim