Videla som ducha?

Príspevok v téme: Videla som ducha?
KATO11

Pred par dnami som isla spat neskoro. Zaspala som a snivalo sa mi nejaka hlupost. Potom som si uvedomila ze vsetko je to sen ja lezim v posteli a mala som pocit ze sa zvnasam nad postelov.Neviem ci to bol sen alebo som sa ozaj nadnasala...asi to aj bol sen kazdopadne som sa nemohla pohnut a ked to prestalo strasne som sa prelakla otvorila oci a videla som nad sebou cierny tien ako sa nadomnou nakalana....okamzite som sa otocila a zapla svetlo...uz tam nic nebolo. Hrozne sa teraz bojim spat v svojej izbe...som blazon???

Mr.Cat

Jedla som zemiaky z mäsom. Ako náhle som ich zjedla išla som do obchodu. Spustil sa dážd mala som šťastie že som bola pod strechou ale aj nešťastie že bol obchod zavretý. Ale aj na priek tomu som tam videla starú dámu v čiernom. Už som hned vedela kto to je videla som ju včera na cintoríne. Ako sadá k rakve kde nebolo nič ani kvety ani ozdoby nič bol tam len kovový kríž a kameň predstavoval iba obdlžníkový obrubník. Bolo tam vitesané Sebastian Klenovský povedala som si že obivaja zomreli pred rokom. Pozrela som sa do okna a nik tam nebol. Ani dážd už nebol. Na okne v obchodu bola otlačka ruky dotkla som sa jej a do ucha mi zaričolo. A v obchode bola tvár odrážajúca sa za mnou otočila som sa a dole boli iba stopi od krvy prelakala som sa utekala som domou.

land876

ide o tzv. spánkovú paralýzu - prečítaj si o tom niečo :) každopádne nejde o astráne cestovanie , to je niečo úplne iné ...

svjuzsfgcilj

no takže tomuto sa hovorí astralne cestovanie :) a ten tien je tvoj astralny sprievodca ktory ti chel pomoct odíst s tela :)

juky

mám šiesty zmysel vôbec ma to netrápi. Vidím a aj počujem nespokojné duše. Ked prípad nevyriešim tak ma vystraší až do smrti.
AHOJ

Nemesis

Veď je to normálna vec, čo z toho robíte také haló...ja toto prežívam bežne, ale ten strach čo si pociťovala bol len preto že si to zažila predpokladám po prvý krát. Keď sa to deje mne tak už ma to ani neprekvapuje úprimne. Len tu je ten rozdiel že ja som s tými vecami prepojená a ty si úplne iná kapitola. Tak, môže tu byť množstvo dôvodov prečo sa ti to stalo, len jediná vec ktorú nechápem že sa to čím viac tým ďalej deje práve ľudom ktorí o týchto veciach nemajú ani šajnu a ani to nechcú. A hlavne si o sebe nemysli že si blázon a kašli na tie reči ostatných, pretože blázon ani zďaleka nie si! ^^

Uz veriaci -

Videla moja zena 23 deti co sme dali prec.
Videla ich v r. 2007 az 2009 vydela ich az pokym sme obaja neolutovali zo srdca tie hdiechy strasne, zjavovali sa jej obcas a vycitali nam to, su v nebi maju male kridelka a rastu su strasne svetle. Dalej vydela aj velkeho svetleho anjela co za nas boloval z diablom. Ten diabol nahovaral ju aby ma zabila a povedal jej o tom ze ju podvadzam. Povedal jej aj detaili a chcel aby skocila z okna. Je to pravda pripravujem o tom webstranku. Pan nad nami naozaj existuje, ale existuje aj peklo uff. Ten diabol bol vraj strasne tmavy a mal hruby hlas. Raz ked som ho vzhanal sa do nej prevtelil a hovorila manzelka dakym cudzim starohebrejskym jazykom. Hrozne to bolo trvalo to vyse hod. ale pan Jezis vypocul modlitby .. uff. Budte veriaci ucte sa z Biblie )

Jane_3sto18

Ja mám v izbe ducha už asi dva roky, občas ho vídavam a nebojím sa pre to. Naučila som sa s ním žiť v symbioze, aj tak sem nechodí často ;) dlho sa neukázal...
Casto sa mi snívajú aj sny o duchoch, ktoré sú strašidelné a mala som snový zážitok, ktorý ale neviem čo bol sen alebo skutočnosť, pretože som sa vlastne ani nezobudila. A bolo to tiež spojené s duchom.
Duchov sa určite netreba báť. Skôr treba vedieť čo chcú, ak niečo chcú.