madarsko a pas

Jajka11892

lost - okej pôjdeme spolu! :D:D:D:D:D:D:D
ale tak ak by som bola na nejakých práškoch tak by som šla aj sama. Ono to nieje blbý pocit ísť na kolotoč sám, blbý pocit je keď s tade vystúpiš a nemáš ísť komu povedať ako bolo super. :-/

Inak super je, že toto je diskusia o pasoch a my sa to bavíme o kolotočoch... :D:D PARDÓN. Ak chcete spravíme hromadný zájazd "fórum zdravie.sk" do nejakého zábavného parku.

Jajka11892

lost - milujem kolotoče! :D:D:D Všetci mi vravia, že som ako malé dieťa. Keď je u nás jarmok tak všetci idú piť a ja ich celý večer presviedčam aby šli somnou na kolotoče:D

Jajka11892

lost - neviem v Pratry/i/e neviem ako sa to skloňuje :D tak tam som ešte nebola.Neviem ani ktorý je najbližší, tak je jasné že Blaváci to majú asi bližšie tam ja som z BB takže mne to je jedno. Ja už si vystačím aj z Radvanským Jarmokom čo býva každý rok u nás. A keď budem mať vodičský tak pôjdem s kamošmi do Vidamparku lebo rodičia už nie sú ochotný. A Vidampark som pred nedávnom pozerala ich stránku a vyzerá to tam super! Len zasa to spravili na hovno, že platíš aj vstupné, niektoré kolotoče máš v cene vstupenky a niektoré si musíš platiť. Niekedy sme tam chodili tak, keď sme šli z dovolenky a mali sme forinty, že rodičia šli snami do parku ale išla som na kolotoče iba ja a sestra. Teraz mám sestru v zahraničí a sama by som dnu trapošiť nešla a rodičia by somnou šli maximálne ne tú starú drevenú húsenkovú dráhu ak vieš ktorú myslím, ale tá tam je už veľmi dlho :)

lost

Tusim hej, v tom case to boli INE kolotoce :D
nieco ako zigulak vs bmw :)

ktovie ako to ta mvyzera teraz :D

inac, ktory je najblizsi park? zevraj ten prater? je lepsi? :)

Jajka11892

lost - tak to ste šli do Vidamparku - môj oblúbený :) Tam som už dobré 4 roky nebola a už popri ňom ani nechodíme, keď je tam tá nová diaľnica a tie ich super mosty... aspoň, že vymysleli GPS :D:D

Jajka11892

dobra vila - tym mojim príspevkom som chcela naznačiť iba to, že maďarský policajti sú na cestách deň aj noc. To hádanie som myslela len obrazne, chcela som len toľko, že im nerozumieš a tak im nemáš ani ako vysvetliť, ani ako odpovedať na to na čo sa ťa pýtajú... A rakúskych policajtov sme tiež zažili nie raz. A boli dosť ochotný pretože keď som išla s maminou ja ani ona nevieme po nemecky tak na nas hovorili po anglicky síce im to nešlo bohvie ako ale porozumela som im, pretože angličtinu ovládam na veľmi dobrej úrovni a druhýkrát som šla s ocinom a ten vie po nemecky nie výborne ale dalo sa s nimi dohodnúť a zastavili nás za úplnú hovadinku - za to, že nám slabo svietia svetlá :D:D Takže čo sa týka sveta a policajtov mám toho odžité až až. Zažila som už aj prepad v Rumunsku, keď nám chceli rozbiť sklo na aute ak im nedáme určitú sumu peňazí, a keď sme im povedali, že zavoláme policajtov ktorý boli asi 100metrov od nás smola - nepomôžu...

lost

Jajka11892

Nas zastavili v madarsku ze nam nesvietili svetla (leto+den), isli sme do Budapesti do nejakeho zabavneho parku, policajt k nam po madarsky prehovoril a vypytal si 1000Ft pokutu, ktoru zobral od rodicov a dal mne, mal som cca 10 rokov :P
(v tom case to bolo takmer 200Sk)

Taky bol mily :P

Samozrejme, zalezi to od stastia/smoly.. vsade su retardi ale zaroven aj ludsky policajti..

dobra vila

Ele, presne to som chcela napisat :D.
Jajka, ked si v madarsku, tak jasne, ze na teba bude hovorit madarsky! Alebo si myslis, ze ked ta zastavi rakusak, tak sa ti prihovori slovensky? Dobre rano, stara mama... Kontroly su vsade a este ked ta zastavi madar, tak bud povdacnejsia, ako ked ta zastavi taky rakusak a bude sa tam s tebou ihrat polhodinku ako s babkou... a este ti aj pride na nejake nedostatky a mozes platit pokuty, ze ti usta padnu na zem.
A este dobre, ze nevies madarsky, lebo to by si si tu hadku asi neusetrila, ked uz o tom pises. Nemas sa hadat, mas robit, co hovoria.. ked nemas co skryvat a nic si neporusila, tak si sedte s ocinkom na zobaku a robte, co vam vravia :D