neustala unava...co mi je?

Príspevok v téme: neustala unava...co mi je?
ana_bella

Som stale unavena, rano spim do 10tej a spala by som aj do 12tej keby som mohla, potom sa cely den ucim a pritom asi tak 5 krat zaspim mimovolne, vecer zaspavam pri telke, citim ze nemam tolko sily ako niekedy. Mam 17 a mam/mala som ppp-najskor anorexiu a neskor sa to posunulo do bulimie, co este viacmenej trva. Za posledny rok som v zahranici strasne pribrala a tak teraz chudnem. Jem zeleninu,ovocie, salat-asi 500 kcal denne. Kazdy den korcule 20km, bicykel 10km, stepper 30min, posilnovanie 60 min. Uz neviem co mam robit, nemozem sa ani koncentrovat pri uceni, vzdy zaspim. Co mi moze byt? :(

ana_bella

ano gordura na komisionalky, mam pocit ze mi z toho preskoci nemozem si nic zapamatat:( pijem dost, tak 2-3l cistej vody a potom este diet coke, teda viem ze by som nemala, a pijem vela kavy aby som nezaspala ale ani to uz nepomaha. No ono je to tak ze ja som sa naucila ucit sa pocas toho ako som na rotopede alebo stepperi,okrem ucenia a cvicenia nic nerobim. Teda obcas do mesta a tak, chcela by som ist aj k vode ale to si teraz naozaj nemozem dovolit. Ako teraz to nie je este tak zle, mozno je to aj kulturna zmena a vsetko, pred 3 rokmi som jedla 1 jablko denne alebo som si dala tyzdnovu hladovku a vyslovene som odpadavala. Dakujem, ja som len chcela vediet ci to moze byt z niecoho ineho aj, lebo mam aj ine zdravotne problemy ..

jajka001_

zmen rezim, vstavaj skor, o siedmej, osmej,chod si zasportovat rano, najedz sa, daj si kavu, uc sa tak dve hodinky a zas vypadni von. chod domov, uc sa hodinku , relax, spat o desiatej, jedenastej. spavaj max. tak sedem - osem hodin denne. ako vlastne stihas tolko cvicit? nemala by si jest viac, ked sa tolko hybes? dodrzujes aj pitny rezim? unavena mozes byt z toho ze
1. dlho spíš
2. málo ješ
3. priveľa fyzickej námahy

zuzka1911

ty nevies preco si stale unavena ? lahka matematika : mas vydaj vyssi ako prijem, tak asi preto !!! tvoje telo a mozog nemaju z coho zit !!!