objektívna nemožnosť výberu partnerky

Príspevok v téme: objektívna nemožnosť výberu partnerky
beskyd

dobrý deň, prosím vás, mám taký problém.. mám určité predstavy o tom, aká by mala byť moja potenciálna partnerka, ale keď je predpoklad alebo teoretická šanca, že som možno takú spoznal, zisťujem, že jej vôbec nie som hoden, ani jej podobnej s podobnými kvalitami. zaslúži si niečo lepšie než som ja. a nejakú vadnú zase nechcem... čo mám robiť? s niektorými nedostatkami neviem nič spraviť lebo sú podmienené genetikou, odstránenie iných si vyžaduje čas. mám si kúpiť ryby? alebo zajaca? ktoré zviera je schopné väčšej nehy?

pauli 73

lost, to či si napísal je pritiahnuté za vlasy...si predstav ako chodí Kollár či jeden alebo druhý električkou, každý sa ti môže na efektívnosť vykašlať keď môže mať pohodlie a ver, že taký čo má na lamborgini má aj na jeho prípadnú opravu :) To je tak ked si niekto z posledného naškriabe na auto pre frajerinu so spotrebou, že žerie aj deti popri ceste a potom plače, že má veĺkú spotrebu :)))

lost

Este k tej Silvii, som zvedavy ako by sa citila, ak by som jej zo svojho lamborghini povedal "nechcem frajerku co ma plastiku" :D

lost

Silvia Horvathova a jej vyrok, nepoznam tu osobu, ale vyrok ze kto chodi elektrickou je retardovany ;)

Co ak mam vilu centre mesta a v garazi lamborghini, ale sa mi proste neoplati cestovat par zastavok s tym autom na tak rozbitych cestach... a tak nasadnem do elektricky.. Ak by takto rozmyslal kazdy, ze "ak som niekto, jazdim autom", tak by sa cela Bratislava a cela slovenska infrastruktura skolabovala.. chodit hromadnou dopravou neznamena ze je clovek chudobny, to znamena ze mysli efektivne..
potom ja by som mohol povedat ze ludia co lietaju beznym lietadlom su chudobny, je to hromadna dobrava, MHD s kridlami.. :D ale aby lietal kazdy na vlastnom, to je takmer urcite nemozne, nevideli by sme slnko od tolkych lietadiel..

bibi1234

Myslite si, ze som povrchna, ale vela z Vas asi zije v utopii! Kazda zena predsa chce pekneho, dobreho a bohateho muza. A kto vravi opak klame!!! Komu by sa nepacilo chodit na dovolenky, jazdit na peknych autach, byvat vo velkom dome, aby jeho deti navstevovali najlepsie skoly,...)O niektore baby, ale takyto muzi zaujem nemaju(daju prednost peknej a bohatej alfasamici), tak si musia vybrat tych beta, delta, gama samcov... Je to mozne vidiet aj v novej reklame od t-mobilu, krajsie baby sa minu a tie skaredsie, tucnejsie, zostanu na ocot...
Prestup medzi skupanami je mozny!Aby sa napr. betasamec stal alfasamcom, musi na sebe vela pracovat-studovat, najst si job, starat sa o seba, ked je dalekozraky, nosit sosovky, stane sa sebavedomym, vyrovnanym... Ale taktiez alfasamec sa moze stat zetasamcom-napr. skrachuje mu firma, neunesie to, zacne brat drogy-z nich schudne, znici sa mu plet, je nervozny...
Raz sa Silvia Horvathova v mediach vyjadrila, ze by nechcela frajera, ktory by chodil elektrickou. Bola za ten vyrok odsudzovana, ale uz ste sa zamysleli, kolko muzov 30-35 rocnych zije s rodicmi a chodi tou elktrickou??? Velmi vela!!! A vela z nich sa ani nezamysla nad zmenou!!! Len tuzia, druhym zavidia, ale nic preto nespravia!!! Lebo ziju pre dnesok a nie pre buducnost. Pre nich je podstatne chodit na pivo do krcmy, diskoteky, chaty, rozbijacky a tam minut vsetky peniaze. Keby aj nieco uplne nevlastnili, ale mali aspon tu hypo alebo leasing, davali by najavo A,b,...samici, ze vedia sporit-zodpovedne splacat a tym partnerke ukazuju, ze keby sa nieco stalo(choroba, materska dovolenka, strata zamestnania), tak sa vedia o nu postarat.
Beskyd, samozrejme kazda normalna zena sa raz dostane do stadia, ze chce byt matkou(mas len 25, spravanie decka-ver mi, ze aj Ty raz tuto potrebu budes pocitovat), v podstate s tou holkou nemas nic spolocne, tak co sa na nu nevykasles??? Pises, ze si absolvent prava, taki absolventi su predsa sebavedomi, lebo nieco dosiahli, Ty sa tu len stazujes, aky si chudak. Ked si o tom presvedceny, tak o tom presvedcis aj okolie-mna si teda presvedcil dokonale-ja si ta uz predstavujem ako jednookeho kyklopa, ktory nema ani na zmrzlinu a dostal diplom len preto, ze ho ucitelia pre jeho vyzor, osud lutovali. Pokial nezacnes mat rad seba sameho, nemozes uprimne nikoho ineho milovat!!! Zajdi k psychologovi, lebo niektore Tvoje nazory nie su naozaj v poriadku.
btw: na margo tych muzov pochadzajucich z bohatych rodin-vela z nich su mojimi dobrymi kamaratmi, clovek vyrastajuci pri peniazoch nezvykne tak zosaliet-ako ten, kto sa k nim naraz dostane. Tam zavisi hlavne od vychovy, ci ho rodicia drzali pri zemi. Moja skusenost je taka, ze ti, ktori vyrastali pri peniazoch, druhym nezavidia a neintriguju/ale aj tu sa najdu vynimky/

anjelik9

akože na jednej strane vravíš aká je úžasná a na druhej píšeš že nemáš auto robotu... podla mna keby ju zaujímali také veci tak by bola akurát tak povrchná a ked je v tvojich očkách taká dokonalá nemyslíš si že by ju mohli zaujímať aj iné hodnoty ako materiálne ktoré možno ty splnaš a ani o tom nevieš? lepšie je ked ti sadne človek než jeho prachy =p

jajka001

by si ju prenechal nejakemu svalovci ktory je zabezpeceny povedzme vdaka prachatym rodicom a toto by si jej doprial? co ak tuzi po stihlom intelektualovi ktoreho viac ako majetok zaujimaju povedzme filozofia, hudba, umenie

lost

oprava:

"z jej strany, nie tej tvojej" *myslel som nie "tej tvojej partnerky" co si spominal, aby nevyzeralo ze na nu utocim :D
to jedno slovo mi vypadlo..
(kedze o nej je rec, ale nejak sa to zvrtlo na "vseobecne")

lost

beskyd,

ale kolko ludi v tvojom veku ma vlastny byt (nezatazeny hypotekou) ? :)

velmi velmi malo..

te makeup som nemyslel ako to co sa dava na tvar, ale skor tak "metaforicky" ze pretvaraka :) (z jej strany, nie tej tvojej, ale tej alfa skupiny (i ked to nie je potom alfa ako alfa, lebo si pekne napisal ze pipka, to je podskupina pipka v alfa skupine :D) :D myslel som tak vseobecne skor..

dnes ludia ani v 30-40 nemaju vlastne byty, staci aby prestali platit hypo a su na dne..

v mladom veku nezalezi co mas dnes, ale aky mas potencional/chut do zivota :)

ak by si tuto rovnicu pouzil na kazdom, tak by nikto nikoho nemal, resp. mali by len ti co vyhrali lotto, alebo dostali od rodicov, alebo mafiani :)

viem ze to myslis v tom dobrom, a vidim ze si mozno na seba aj doost prisny (co sa extremne vyplati v buducnosti urcite), ale to ze nemas byt by nemal byt klucovy problem, ono staci aj podnajom/cokolvek na zaciatok :)

no snad sa rozhodnes spravne (neviem ale ako to je, to by si zistil asi az v buducnosti :) ) good luck