test na hpv

Príspevok v téme: test na hpv
xorimax

ahojte, viem ze sa tu vela popisalo ale chcela by som niekoho nazor kto ma s tym skusenosti, dnes som bola u gynekologa pre vysledky z cytologie a vraj ich nemam dobre a musim ist na test hpv, doktor ma hned strasil s rakovinou krcka maternice, ze my baby na to kasleme, niktora sa nedame ockovat a potom to takto dopadne, no hroza.prosim vas kto ma skusenosti nech mi napise kolko sa caka na vysledok a ako ste dopadli, proste skusenosti s hpv, dakujem pekne Veronika

whee_ee

to už nie je bohviečo, pravdepodobne o tri mesiace znova, však? sú tam zmeny na krčku, ale nemusí to byť hneď rakovina :)

xorimax

tak bab yvcera som bola na tom teste na hpv, a pytala som sa ake boli vysledky cytologie, doktor ze PAP IIIa, vie niekto co to znamena???

jankana

ahoj xorimax, ja som bola na testy HPV 28.6 a vysledky stale niesu. Bola som sa dnes opytat sestricky na gynde, ze co s tym je, tak vravela, ze na tieto vysledky sa caka velmi dlho, ale ze snad na dalsi tyzden uz budu. Takze taky mesiac a mozno aj viac, si este budes musiet pockat.

Ďateľ

HPV je podvod. Nebezbecne su vakciny a lieky proti HPV. Tie sposobuju problemy a rakovinu. Prestuduj si nieco o vakcinach, napriklad toto: www.paprsky1.de Ten doktor je zločinec.

xorimax

dakujem aspon niekto odpisal, ja som si na nete citala vsetko aj to co si mi pisala.,chcela som aby sa niekto kto tym presiel ozval ale asi nic...hmmm