Kedy zistim ze som tehotna?

marrrillly:)

cfte...teda tehotensky test kupim do troch eur???a kolko dni po styku zistim,ze som tehotna? a da sa otehotniet i ked som penis nemala uplne v sebe a boli sme v sprche a vraj si daval pozor??? pllls :))

leninka

Ani antikoncepcia nie je dokonalá... A ani iná ochrana nie je na 100 percent. Jediná a najlepšia "antikoncepcia" je otočiť sa chrbtom... Ale to sa ťažko praktizuje... :-)) A pri kúpe testu v lekárni poradia...

lioness_01

alzbetka, tri dni po styku ti test ukáže negatívny výsledok, nakoľko tri dni po styku sa to ešte zistiť nedá. mala si použiť aspon tabletku po, ak si nechcela ostať tehotná... príznaky nemusíš mať žiadne, a už vôbec ti nebude zle z tehotenstva tri dni po styku. prvým príznakom zvyčajne býva meškajúca menštruácia a aj test ti ukáže spoľahlivý výsledok až keď ti bude meškať menštruácia

jaLENja

Tak ak ešte nechceš otehotnieť, tak používaj ochranu....
Na teste inak je napísané kedy sa už môže robiť ( na ktorý deň od oplodnenia).

Netehulka

Ja som zistila az, ked uz plod mal 1 mesiac, cize som bola v 6 tyzdni. Ale priznaky zacali tak 2 tyzdne od oplodnenia, len som si myslela, ze mam kramy. Az o 2 tyzdne na to, ma napadlo spravit si test.

leninka

Tak tie 3 eurá je normálny tehotenský test...
A 21? Tak to dobre. Ma napadlo, že či ešte nechodíš do školy, že možno kôli tomu...
Tiež som chcela ešte si urobiť kurz a nejako sa zapracovať, ale tak robím pre jednu firmu, a popri tehotenstve môžem zarábať...

Alzbetkaaa

Hej aj ja by som chcela asi az o take 2-3 roky :)) No pretoze mam este len 21 :-S a zda sa mi to este skoro :S ale tak nebudem sa branit ked to pride tak to pride :
coze..to vazne..ja som myslela ze priblizne 50 eur.. :D:)
presne zakon schvalnosti :D

leninka

Úplne Ťa chápem, ani ja som ešte nechcela otehotnieť... Chcela som až tak na budúci rok, no keďže som prvý krát potratila, tak som teraz rada, že som tehotná... Pri prvom tehotenstve som si urobila test po 3 dňoch a ukázala sa tam aj tá druhá palička no veľmi slabunká... Testy nie sú až také drahé... Do 3 eur kúpiš kvalitný... Daj potom vedieť, ako Ti to vyšlo...
Ono, keď žena chce otehotnieť, tak to nejde, a keď ešte nechce, tak to príde...Zákon schválnosti :-)) Ak sa môžem opýtať, tak prečo by si ešte nechcela byť tehotná? Ak nechceš odpovedať, tak v pohode :-)