som tehotna mam strach ze ma otec zabije

Príspevok v téme: som tehotna mam strach ze ma otec zabije
sara-BA

Ahoj som tehotna ale mam len 16r dnes som to povedala mojmu chlapcovi s ktorym som uz 2 mesiace ten s tym nechce mat vraj nic spolocne a ze pojde na testy ze to nie je jeho dieta doma to este mama nevie otec ten ma zabije to je iste ... neviem co mam robit som 1 mesiaci chcem si to nechat ale vazne sa bojim velmi sa bojim, neviem co mam robit

ele

emka, to ano, ale oficialne si tehotna az ked ti to potvrdi gynekolog :) Netvrdim ze je to vymyslene, mozno nie je, bodaj by bolo hm..

bella12

Dovoliť počatému dieťaťu narodiť sa nie je zodpovedné? Naopak, práve to znamená prevziať zodpovednosť za svoje činy, interupcia je zbavením sa zodpovednosti za následky svojho konania. Ľahšie je ísť na potrat ako sa pre dieťa obetovať - prispôsobiť mu svoje plány do budúcnosti, venovať mu čas, lásku, trpezlivosť. Potrat je zdanlivo ľahším riešením - stačia peniaze a pár minút na sále (zdanlivo ľahšie - následky si žena nesie v duši po celý život). Najhoršie na tom je, že si to odnesie to malé, ktoré za nič nemôže.

abaj

Dievča zlaté a to ked si začala sexovať, tak čo taká antikoncepcia?..v lekárni dostaneš na voľno antikoncepčný krém a kde bol prezervatív?...ale ked už si v tom a vlastne dieťa by porodilo dieťa, treba zvážiť menšie zlo...neviem aké sú zákony teraz, ale ak nepotrebuješ podpisy rodičov na zákrok, tak urob čo môžeš...ak to povieš rodičom, tak určite nebudú z toho vyskakovať z okna, ale riešiť to budú rázne...priviesť dieťa na svet by malo byť zodpovedné...v tvojom prípade by to zodpovedné nebolo...etickú a morálnu stránku dávam úplne bokom...!
bolo nemorálne sexovať v 16.rokoch, bez ochrany...myslím si, že nebude problém ísť na interrupciu, čím skôr, tým lepšie. Veľa šťastia a treba sa chrániť pri sexe...pamätaj na to...

Adela023

Dievca...sibe ti..ak si vazne v prvom mesiaci...nemas co riesit... 2 mesaice s frajerom a v 16tich??? Dievca preber sa!!! Otazka je co chces v zivote...ak si myslis, ze si tym babom udrzis toho 16rocneho chlapca naivne si myslis...ani ta milovat nebude viac a ty si znicis zivot...mam podobnu skusenost aj ked som nebola 16rocna, bola som po vyskoj skole a frajera nic moc a otehotnela som... a som rada, ze to babo nemam... a to uz preslo vela rokov...a toto nelutujem