Roztahovanie ucha

Príspevok v téme: Roztahovanie ucha
jankaaaaaaa

mam dierku v uchu od malicka. nosila som klasicke nausnice. no teraz som sa rozhodla ze si roztiahnem ucho a dam nejaky pekny tunel cca 5mm maximalne . no neviem ako nato. ci sa mi podari roztiahnut uz davno zahojenu dierku..? alebo sa roztahuju len ccerstvo prepichnute usne laloky alebo ako to je? a mam si hned kupit roztahovak a ten tenucky koniec si pchat do dierky aj ked mam dierku uplne malu do ktorej mi vojdu obycajne tenke nausnice...?

jankaaaaaaa

objednala som si roztahovak ale este mi neprisiel domov. ale aj tak pochybujem ze ten roztahovak tam nejako napcham.. ked z tej ihlice mi vosiel do dierky iba hrot co je tak maximalne 1,5mm a dalej do uz nejde. ved ta ihlica ma tiez v podstate tvar toho roztahovaka - tiez to ma hrot co sa postupne rozsiruje a potom je uz normalne hruba.. neviem ako dalej s tym

jankaaaaaaa

skusala som si tam dat ihlicu ktora ma najhrubsi priemer 2mm. no vosiel mi do dierky iba hrot, dalej to uz vobec nejde. potom to dost boli ale vobec sa to nechce posunut dalej. skusala som to aj natriet hojivou mastou aby sa to klzalo ale vobec nic

LadysFilth

Nie , roztahujú sa aj staré dierky...normálne si kupis roztahovak/slimaka/ a zacnes postupovat od toho najtenšieho a tak dalej...najskor ta to bude boliet ,ale ono by sa ta dierka mala podvolit . .najlepsie je roztahovat po kupeli..ked je koza poddajnejsia ...a hlavne nikam sa stým neponahlat, lebo nato doplatíš sama...Kúp si detský olejček a tym si natri roztahovat , pojde ti to lahsie ..a dezinfikovat..aj dvakrát denne...