Som lenivá, podráždená, náladová, stále sa s každým hádam...

Príspevok v téme: Som lenivá, podráždená, náladová, stále sa s každým hádam...
neviemNick

Ako to robíte, že sa usmievate, máte dobrú náladu, ste nekonfliktný....

Mam problem prosím poradte mi.
To je strašné, nedá sa so mnou čím ďalej tým viac vydržať. Priateľ dá nejakú sarkastickú poznámku a už sa na neho pohnevám, potom sa pol dňa nerozprávame, dokonca sa viac pohádame. Som náladová, nič nerobím lebo som lenivá, neviem sa prinútiť, hoci si len niečo pozrieť do školy, či zájsť do knižnice alebo si zašportovať, nemám ani poriadne chuť spoznávať nových ľudí čo bolo u mňa samozrejmosťou a príjemnou vecou.
Nemám ani náladu na priateľky, ved im skazím náladu, už len čo ma uvidia.
joj ja neviem čo mám robiť, najradšej by som sa zavrela niekde do pivnice, a plakala alebo bola sama so sebou....joj...deprimuje ma to ...

psyché

Strata záujmu a dlhotrvajúca smutná či podráždená nálada sú dva hlavné symptómy depresie. Ak máš navyše aj problémy so spánkom, chudneš či priberáš, si unavenejšia, cítiš sa byť "spomalená" alebo máš nepríjemné myšlienky, bude treba zvážiť vyhľadanie odbornej pomoci.

ja40

ja si myslim,ze netreba byt vztahovacna,ONN to myslel so zaujmom pomoct zistit pricinu tohto stavu. S cim suhlasim pretoze ak nastane nejaky problem treba v prvom rade zistit co a kedy to vyvolalo a ako dlho to uz trva,no a potom treba riesit...

Onn

Nemyslim ,ze trapna otazka ,a nechcel som nijako utocit na teba ,ale aspon vidno ,ze si naozaj nervozna : ) mozno malo sexu ...vsetko ma svoje skryte priciny

LLDD

ONN PRECO BY MALA NIECO BRAT.... TRAPNA OTAZKA... NIEKTORY LUDIA SA TAK CITIA BEZDVOVODNE, AJ JA MAM TAKE STAVY OBCAS A TRVA TO NIEKEDY AJ TYZDNE... SKUS SA SUSTREDIT NA NIECO CO TA TESI, ROBIT TO CO TA BAVI.. ASPON MNE TO POMAHA AK UROBIM NIECO CO MA BAVI, MAM Z TOHO RADOST A HNED SA MENI NALADA... OBCAS NACHVILU ALE OBCAS SA ZMENI UPLNE:) A SKUS VNIMAT PRIATELOVE POZNAMKY AKO VTIPY A NIE AKO URAZKU... HNED TO BUDE INE... SKUS...