Ukradla som liek

hrncek

charmatenko, jasne, ze dokazes....nezacinaj otazkou ci to dokazes, a ja byt na tvojom mieste, tak by som sa najprv dala doporiadku po psychickej stranke.....pretoze aj ty si normalny clovek....mne to tiez dlho trvalo, kym som sa zmierila s kilami navyse a velmi mi pomohol odbornik, s ktorym mi stacilo prehodit na tuto temu asi 10 viet.... a teraz ide chudnutie lahsie, resp. ani to nenazyvam chudnutim, ale kila idu dolu, tak sa drz.....

charmatenko

Dobre. Presne toto som potrebovala, pretoze aj ja som bola na pochybách, ci nerobim blbost. Poviem jej to a poviem, ze som urobila chybu a ze odteraz zacnem robit presne to, co mi povie. Ale ci to dokazem? Preco by som mala mat 16? Nerozumiem

Gregory House

Ako hovorim v skoro kazdej epizode: Vsetci klamu!! Hlavne neklam doktorke, nezabije Ta, keby som dostal od pacienta 50 centov vzdy ked ma oklamu, ta som milionar...a pritom im nic neurobim ked sa priznaju...

jajka001_

citala si vobec pribalovy letak??
www.adcc.sk
obzvlast si precitaj neziaduce ucinky a sucasne uzivanie s inymi liekmi
okrem ineho je tam aj to, ze pri uzivani treba tiez dodrziavat dietu
nesmu to uzivat deti a maloletí
nechapem, preco chces na sebe robit pokusy. nemozem sa ubranit pocitu ze si anorekticka alebo bulimicka, a naozaj si ten liek vzala alebo o tom uvazujes

jajka001_

to sa akoze chces radsej cpat liekmi ako zdravo zit?
co tym myslis ze si tucna odmalicka? mas nejaku chorobu, mate to v rodine? kolko vazis a merias? aj tak neviem, ci si fakt tie tabletky neukradla, nezda sa mi to

charmatenko

SOm tučná od malička a nesmierne tým trpím. Po roznych moznych dietach, co som vyskusala, naozaj vsetko mozne, nieco sa vo mne zrutilo a uz jednoducho nemozem ani pozriet na zeleninu a zdrave jedlo, vyvolava to vo mne nechut a zaroven smutok a hanbu. Preto chcem skusit chemiu. Ved snad z toho nemozu byt vazne problemy, ked je to liek? mam 22 rokov a nie som normalna, lebo som tucnejsia ako priemer :(

hrncek

pokus sa zacat zit radsej zdravsie, ako brat lieky, neviem kolko mas rokov, ale moja babka, co zacala po 60 uzivat lieky na znizenie cholesterolu sa nad tym pozastavovala, ze uz musi brat tabletky, a preco a tak, ale stary strom uz nepresadis, a jej stravovacie navyky sa uz nezmenia....nenic si organizmus, ja viem, co je to zmena stravy, a kolko to trva kym sa naucis jest normalne, mne to ide tiez velmi pomaly, ale ide....a nechapem tu vetu ako normalnemu cloveku? ty nie si normalny clovek?

jajka001_

lekarke sa veru klamať nemá. tak to radsej neuzivaj, a zacni robit to, co ti povedala ze mas robit. uzivat silne lieky len tak, ved si privodis dozivotne zdravotne problemy.

charmatenko

vy ma vobec nechapete. ja viem, ze to nie je spravne, ale potrebovala som nejako zaujat, preto som pisala o kradnuti. ten liek mam predpisany od stvrtka, ale doktorka mi ho dala, pretoze jej rady mi nepomahali...a prave v tom je to, ja som ich nedodrziavala, nedokazala som to, mam to teraz velmi takze, ale ona si myslela, ze jem a cvicim ako mi prikazala a napriek tomu sa nic nedeje. Je mi to hrozne trapne. A vlastne by mi to malo pomoct ako normalnemu cloveku, nemusela som predtym dietovat a chodit von na prechadzky a tak. Preto som sa obratila na pomoc, lebo som zo seba znechutena, ale uz nechcem vyzerat takto aj nadalej. prosim , nesudte ma, ja sa sudim uz prilis.