prečo ma priťahuje ten typ mužov?

AdamKrt

Ad slusaci

- ono aj nalepka slusaka je taka nejednoznacna. Napr. mne cast ludi hovori, ze som taky a onaky slusacik. Inde sa viem zase dobre nasrdit a niektori kamarati mi zas povedali, ze mam pohlad masoveho vraha, zeby sa nim dalo zabijat... :-D

Tak a teraz si mam vybrat ktoru skatulku, do ktore sa schovat ? :)

milli11

Zaujimava diskusia. U mna je to skor opacne, ja mam pocit, ze praveze ja pritahujem tychto na pohlad "zlych" chlapcov.
Napriklad pred par rokmi som .bola na kamoskinej oslave. Vsetci tam boli obycajni chlapci a dievcata. Ale jeden jej kamos bol presne z tej kategorie, na pohlad zly. Zarasteny, piercingy na obociach, nose, brade, tetovania na rukach a ktovie kde este. A prave tento typ po mne isiel na celej oslave. Tancovat chcel len so mnou, ci hrali rock, pop, rap, metal alebo sladaky. Cely cas sa ma pytal, ci nieco nepotrebujem a venoval sa mi. Ja som si vsak od neho udrziavala odstup, lebo tento typ som mala zaskatulkovany ako zly. Esteze sa ma neopytal, ci s nim nechcem chodit, lebo neviem, co by som odpovedela. Ze nie, kvoli tvojmu vyzoru? Alebo lebo mi nahanas strach?
To je jeden priklad, o ostatnych sa mi nechce pisat.
Napriklad aj teraz mam pocit, ze sa pacit dalsiemu "zlemu" chlapcovi. Vyholena lebka, tetovanie od pliec az po koniec ruk. Ked sa stretneme, ostane ako paralyzovany, pozdravi vzdy prvy, zvykne mi dat prednost, podrzi dvere a pritom sa na mna tak zvlastne uprene diva, hlavne do oci, ale inak ako ostatni. Zas, vela toho nenahovori a niekedy mi pripada ako hanblivy. Napriklad som niekde s kamaratmi/kami vonku a on je tam so svojou partiou. Sadne si aspon o dva stoly dalej a to tak, aby na mna videl, ale ja som sa musela otacat, keby som sa chcela na neho pozriet.
Pritom ja nemam tetovanie, ani piercing, obliekam sa uplne normalne, najlepsie tricko, rifle, botasky a patrim do kategorie slusne dievcata. Preco potom pritahujem skor tieto typy? Lebo ja mam pred nimi skor respekt. Neviem, aki su vo vnutri naozaj, preto sa pytam vas. Pre 4maria, mozno vazne plati, ze protiklady sa pritahuju. Povedala by som, ze mnohe zeny chcu muza, ktory je navonok drsnak a dokaze zenu ochranit, ale vo vnutri je to dobrak a k svojej zene je pozorny a ohladuplny.