Čítanie myšlienok? Náhoda?

Príspevok v téme: Čítanie myšlienok? Náhoda?
aanonymm

no tak moj problem vobec nesuvisi so zdravim ale mozno mi niekto bude vediet nejak na toto reagovat :/ ...
ide o to, ze pred par dnami som stretol dievca .. zacali sme si spolu pisat, najprv len tak normalne, ako kazdy iny s hocikym .. potom to zacalo byt dost neobvykle .. hned prvy den sa nam stalo, ze sme napisali jednu vec v tej istej sekunde .. ale nebolo to jedno slovo alebo nejaka vec ktora sa dala predpokladat, proste uplne odveci to iste .. okej zasmiali sem sa .. proste nahoda
dalsie dni to ale bolo cim dalej tym "desivejsie" .. zacali sme nachadzat spolocnu rec takmer na vsetko, mal som pocit ze jej citam myslienky .. a to nie preto, ze sa nieco stane raz zacas .. normalne kazdu chvilu situacia, kedy nie je ani nahodou sanca vediet co ten druhy moze napisat alebo mysliet si a stalo sa to .. spolocne nazory na veci, schopnost rozpravat sa o vsetkom aj 10 hodin denne, pocit ako keby ste sa rozpravali sam so sebou, ze viete co chcete povedat uz dopredu .. normalne ma to desi, hlavne tie chvile ked sa nam stretavaju myslienky ... keby to bolo par krat, okej usmial by som sa ze pekna nahoda :/ ale toto je fakt uz "chore" a nie normalne .. a nie je mi to jedno, mam divny pocit ze to dievca poznam cely zivot, ako keby sme boli nejak "prepojeni", zalezi mi na tom, neviem preco a normalne sa bojim ako to dopadne .. chcem len vediet, ci mate s tym niekto skusenost, ako to dopadlo, co mam robit lebo ma to dost trapy a som zmateny z toho ... len sem prosim nepiste taky ze sa vam to stalo par krat .. mne sa to uz deje par dni za sebou intezivne a neverim, ze toto sa stalo len tak hocikomu

bubukala

myslis nieco niekedy je to ako chces a niekedy inac.ale mas moznost to zmenit.asi aka je intenzita.neviem ako sa to deje.tak nemysliet furt.

karimatka

a ked sa niekomu deje to čo som ja tam napísala prosím ozvite sa mi na mail - 00biankav@gmail.com dakujem... chcela by som to rozobrať s človekom ktorý ma podobné skúsenosti

karimatka

Mne sa to tiež stáva.. proste vidíš čo človek si myslí ked sa na neho zapozerám viem presne ed mi niekto klame.. nie že nevie klamať ja to proste cítim... pár krát sa mi stalo že ked mi niekto dal otázku do buducnosti mala som správnu odpoved väčšinou to stále funguje až doteraz.. neivem čo s tým robiť lebo niekedy to neovládam a o ide samo niekedy ma to trápi lebo vždy mám nejakú zlú predtuchu a potom sa niečo stane .. vie o tom aj pár ľudí z mojej blízkosti no nikto to nechápe a využívajú to viac menej v svoj prospech.. nevravím že ja nie a dosť ma to vyčerpáva.. už som skoro aj odpadla z toho je to zlé?? čo s tým robiť neviete niekto ??

Mimulus

lavanda - presne toto sa vždy stane aj mne no len ak myslím na niekoho spontánne. Ak myslím cielene tak to nefunguje no ak ma náhodou napadne meno nejakej osoby tak ju na 100 percent ešte v ten deň stretnem alebo niečo sa v súvislosti s ňou dozviem.

lavanda

Mne sa zase často stáva to, že keď na niekoho dosť myslím, napríklad že dotyčnej osobe chcem zavolať ale nemám čas alebo mi niečo do toho behne, tak tá osoba zavolá mne. Alebo keď na niekoho myslím, tak ho stretnem niekde v meste. Nikdy som si to nejako nevšímala, ale keď som čítala vaše príspevky...no neviem neviem, alebo sú to len náhody?

milli11

gregory house, rozvin svoju vetu. :)))

Mne sa malokedy stane, ze uhadnem, co si druhy mysli. Skor mam sny, z ktorych sa niektore udeju aj v skutocnosti.

Zato moja sesternica, ta mi tusim dokaze citat myslienky, lebo pri hrach, ked sme boli deti, stale uhadla, co si myslim. Napr. pri hre meno, mesto..., stacilo, ze sa na mna pozrela a hned vedela, na ake slovo myslim. A potom, aby clovek vecne neprehraval! :DDD

Autor, ber to ako dar. :)

Alebo si proste stretol spraznenu dusu, uzivaj si to a netrap sa. :)

milli11

Mne sa stalo nieco podobne. Ale nebolo to presne citanie myslienok. Mena su zmenene.

Mala som take obdobie, analyzovanie, ktory z chlapov, ktori sa mi pacili, by bol ten pravy. Pacil sa mi jeden chlapec, nazvime ho Lukas, ale boli tu iste prekazky. Taky introvert, nevedela som, ako ho mam brat, ako on berie mna.

Myslela som potom na jedneho chlapca, ktory ma volakedy chcel, ale nikdy sme nemali vztah. Nazvime ho Simon. Davno som ho nevidela, ale pomyslela som si, ze on je ten pravy pre mna. A nie Lukas.

Predstavila som si situaciu, ze sedim v cakarni a potom vyjde z ordinacie Simon. ;) Ze ten, co vyjde z ordinacie je Simon a ten, co z nej vyjde, je ten pravy!

Prisiel den D a ja som naozaj sedela v cakarni u doktora. Po niekolkych minutach sa otvorili dvere a vysiel z nich ... nie Simon, .... ale Lukas!

Bola som taka prekvapena, ze som bola niekolko sekund (mne sa zdalo, ze niekolko minut) v soku. Pozdravili sme sa a trochu aj pokecali. Potom odisiel a ja som po chvili isla do ordinacie.

Nie je to zvlastne? Sitaucia presne sedela ako v mojich myslienkach, akurat hlavny akter bol iny.

shy

Proste sila telepatie :)

ale dá sa často logicky predpokladať, čo si ten druhý myslí alebo čo robí, keď sú dvaja s podobným zmýšlaním je to dosť logické, že si až takto rozumejú

ale sranda je, ako sme my v rodine takto telepaticky prepojený, vždy sa na tom čudujeme a smejeme, keď sa nám niečo také stane

Terka7777

Ahoj, ak sem ešte chodíš, prosím ozvy sa mi na e-mail. Mám taký istý problém s jedným človekom.. to nie je náhoda. Proste ako keby boli naše mysle úplne prepojené.. to je až také že keby som to tu rozpísala tak si asi každý bude myslieť že nie som normálna. To aj ja si už niekedy myslím že som akože mimo.. pretože ten človek robí tie isté veci ako ja, v ten istý čas, v ten istý čas aj myslí na rovnaké veci, hovoríme rovnaké veci, máme úplne také isté názory a záujmy už ani nehovorím. A toto je už fakt divné: mi vieme navzájom načo v danej chvíli myslíme, dosť často sa nám stáva že to len tak prejde medzi rečou že načo si vlastne myslel. Ja som sa s tou osobou o tom ešte priamo nerozprávala, ale vidím na nej že si to všíma a nie je jej všetko jedno...