Paci sa mi kňaz

Príspevok v téme: Paci sa mi kňaz
orchidea1

Ja to nedokážem vysvetliť, ale páči sa mi náš kňaz. Je to mladý krásny muž. Nielenže disponuje fyzickou krásou, ale predovšetkým tou duševnou.Viem že je to uplny nezmysel(ibažeby som sa inšpisovala Meggie z Vtákov v trni :)) Je tu niekto, komu sa stalo niečo podobné?? Poradte mi niekto....

ellyy

podla mna to vobec nie je nemoralne, a cirkev by si uz konecne mala uvedomit, ze je to proti zakonom prirody....muz a zena boli stvoreni jeden pre druheho

fialka5

mám kamarátku ktorá intímne žije s kňazom,vie že je to nemorálne má kôli tomu výčitky svedomia no nedokáže sa s ním rozísť a on takisto.

wawawa

kňazi vždy priťahujú.. vidíme na nich tú ich čistotu, vedia zaujímavo rozprávať a sú oddaní tomu, čomu chcú

Elizabethka

peter28 Ked budes citat dalej v 3.kapitole lsitu timotejovi, tak zistis, ze tym myslel cirkev...urobil tam metaforu...

BJ

Ak je skutocne oddany duchovnu, potom vnima lasku ako duchovnu zalezitost a nie fyzicku, teda nebude mat zaujem o sexualne prejavy lasky, ako bozky, dotyky a sex. Moze ta mat vsak neskutocne rad a citit k tebe lasku, ale len na duchovnej urovni. Sex je krasny, ale takisto je pravda, ze sexualita sa lahko vymkne kontrole a stava sa drogou, kedy mysel straca cistotu. Ludia skutocne oddany duchovnu sa s tym proste nezahravaju a tieto pudy nechavaju na ludi tuziacich po rodine. Laska im pritom vobec nechyba, prave naopak, kto pochopi odkial sa berie, nepotrebuje partnera, aby ju zazival.

silvus28

Ahoj, aj ja som zaľúbená do kňaza, je to charizmatický tridsiatnik, tiež dobre vyzerá a hlavne je skromný, pokorný...viem, že naňho musím zabudnúť, ale bude to ťažké...:-(