Piercing do ušnej chrupavky - cena

Príspevok v téme: Piercing do ušnej chrupavky - cena
anjelik5655

Rozmýšľam nad piercingom do ušnej chrupavky, no nemám ani len tušenie koľko to môže v piercingovom štúdiu stáť. Myslím prepich+šperk a nejakú tú vodičku na dezinfekciu. Mohli by ste mi niekto prosím poradiť?:) O a neviete tiež o nejakom dobrom piercingovom študiu v Košiciach? dakujem :)

animo

ľudia cez uši vedú dôležité akupunktúrne dráhy to prepichovanie sa môže neskôr vypomstiť. ale komu na tom v mladom veku záleží, že?

!llmind

Ahojte,dnes som si dala dole naušnicu z chrupavky a mad dierkou som mala taku tvrdu gulicku pod kozou,neviem co to moze byt ale je to tvrde a pobolieva to.neviete mi s tym pomoct? Nausnicu tam ma 2,5 roka a nemala som problem este.vdaka

sue141

ahojte :) náhodne som našla túto tému :) tak ja som si dala v stredu pierc do chrupavky - industrial. a až dnes, v piatok to začalo teda poriadne pobolievať. ucho mam červené a mierne napuchnuté. starám sa o tom, dávam si na to repíkové obklady, dezinfikujem niekoľkokrát denne, aj si točím a pohybujem s náušnicou hore dole, aby mal kadiaľ ten chrupavnkoý mok odtekať. problém je v tom, že sa strašné bojím, že sa mi to zápali, že budú z toho fatálne následky, že mi ucho odrežu a podobne :D ja som v takýto veciach totižto úplny strachopud a stresák :) viem, že je to poriadný zásah do tela, ale naozaj som po ňom dlho túžila a chcela som si spraviť radosť.. len ten strach že sa niečo stane :/ neviete mi niekto povedať ako dlho to budem mať take opuchnuté a červene? alebo ako zmierniť aspoň ten opuch. vopred dakujem :) inak stálo ma to 18 e

:-) klaudia

Ahojte tak ja som si bola chrupavku prepichnuť v ke :-)
Tak stálo ma to 15 eura +naušnica (labreta) bola som si tam prepichnuť aj tragus tiež za 15 eur :-). Preto som tam išla aj na chrupavku :-). Tak ja som mu ukazala miesto kde by som to chcela on mi to ucho presvietil pretože potreboval vedieť kde my vedie žilka no presne tam kde som to chcela išla ta žilka tak som to dala trošku vyššie :-) jasné že mi to prepichol a nie prestrelil je lepší prepich :-) no tak označil mi miesto vpichu vydezinfikoval zobral ihlu a z druhej strany mal taku ocelovu malú trubku z ktorej to ako keby držal to miesto kde to trebalo prepichnuť :-) no trošku to zabolelo nič strašné :-) keď som išla domou tak ma to bolelo čím ďalej tým viac opuchlo mi to a skoro 2 týždne som nemohla spať na uchu bolo opúchnuté kúsok fialové aj červené bolelo to čo vám poviem :-). Dala som si to prepichnuť 8.7.13 už je to dva mesiace čo to mám no prvé tri dni som si to aj umývala mydlom z lekárne ktoré mi poradil ale potom som sa na to vykašlala a postupom času mi to začalo hnisať opuchalo to mala som ucho červené a keď som sa oto zachytila neskutočne to bolelo treba si na to dávať pozor a hlavne starať sa o to poriadne :-) a nezanedbať nič :-) \\\\\\\'pri traguse čo sa hojí pol roka až rok som sa starala a všetko okolo toho a mala som to zahojené za necelé dva mesiace proste úplne skoro :-). A pri chrupavke trošku som sa na to vykašlala ale začala som sa o to starať je to potrebné a vyžaduje to starosť :-) a ešte mänši detail sj trz keď spím na to uchu už môžem no boli to kúsok objem tyčky mi dal hrubši ako pri traguse a to hlavne kvôli tomu keď sa zachytím o tričko aby sa mi to neskrívilo pretože ptm sa to hojí ešte dlhšie :-)

Saš

ahojte, chcem si dať naušnicu do chrupavky, len kamoškina kamoška ma certifikat na nastrelovanie.. môže sa to dať nastreliť alebo len prepichnuť ihlou?

cumlicek582

ahoj ..... ja som bola na prestrele ušnej chrupavky 23.1.2012 no a moc som sa bala. prisla som do kadernictva v ziari nad hronom no a tam mi to robili . Vôbec to nebolí len to potom trocha štípe. Nemas sa naozaj čoho báť. Ja som platila 4E . a to za dezinfekčnú vodičku, prestrelovaciu naušnicu z chirurgickej ocele a za prestrelovanie .. v kosiciach piercingove studio nepoznam ... prepac ...... a prajem vela stastia a hlavne sa neboj :)

Simuš

Ahojte :) čítala som si čo ste sem písali, a neviem čo si mám o tom prepichnutí chrupavky myslieť.. Niekto sem píše že ho to veľmi bolelo, a niektorý že to bolo v pohode.. Chrupavku si chcem dať prepichnúť už dlhšie, ale bojím sa že sa mi to zapíli, lebo mám prepichnuté 4 dierky a posledná sa mi zapálila a dosť to bolelo..

Viki107

Ahojte :) Náušnicu v chrupavke mám už asi 3 mesiace a vôbec ma to nebolelo. Platila som 6€ aj náušnicou.PO 2 týždnoch som už mala ucho zahojene a ani po nasteleni ma nebolelo. Dokonca mi ani neopuchlo.

xdanielax

DVE eura?? To ti robili kde? Na strelnici na kolotococh?

Cistila si si to poriadne?? Neexistuje, ze by sa ti to nepohlo. Jedine ze by ti dal nejaku malicku nausnicu, co je dobra hlupost, lebo zo zaciatku treba ratat s opuchom a teda treba tam nechat priestor.

No zrejme mas to, za co si zaplatila.