Je pravda ze...?

tak.tik

muzi bojuju za pravo na volnost zeny za svoje citove potreby
nehadam sa len konstatujem a prepac ked to beries ako nejaku "hadku o nicom " nie som materialne zalozena nepotrebujem JEHO peniaze ani bieleho kona zivot ma naucil casto ma zraza na kolena neziadam nic od nikoho
lenze co s tym ked cely zivot je tak strasne sexi ?

IgorGSM

tak.tik: neusiel som len uz ma nebavi sa hadat o niecom.
Proste predstavy zeny su ze cakaju verneho a poslusneho princa na bielom koni s velkou cicinou a velkou penazenkou.

isabella

pozri, ty tu vravis o tom ako ti niekto chcel vnucovat svoje nazory a sam sa snazis mne nanutit, ze iba ten tvoj je spravny, ja ta o nicom nepresviecam a z toho aky mam nazor na promiskuitu este z daleka nemozes odhadovat moj sexualny zivot a ani to ako dokazem s partnerom o sexe komunikovat, ale dakujem, ze sa tak zaujimas, ja som spokojna a mam vsetko po com tuzim...

tak.tik

a komu to narovinu hovoris ? manzelke? narovinu to povies mne lebo ma nepoznas mozno kamaratom ja mam rozhlad i nadhlad v urcitej situacii a poznam lepsie cenu lasky ako muzi neonanujem sama v sprche viem kolko tajomstiev unesie ta moja laska

ked moj partner pokukava po inej kocke co myslis ako reagujem ziarlim ? nie pochvalim ju ......hmmm ...ake ma pekne nohy .........
ukzem ze mam svoju cenu aj napriek tomu ze mi to vadi no neziarlim snazim sa ho ziskat na svoju stranu ocenim i krasu inych zien a tym mu davam najavo svoju istotu sebavedomie

IgorGSM

isabella: prepac ale tvoje nazory su ako nazory 40 rocnej panny, tvoj chlap sa s tebou musi riadne nudit ked mas taketo nazory aj doma

tak.tik: vidis a o tom to je ze vacsina chlapov sa neboji narovinu povedat o co im ide a vedia narovinu povedat co chcu ale miesto toho zeny o tom len tisko snivaju a potom doma pod sprchou tisko onanuju a myslia pritom na svoje sny.

tak.tik

takze Igor vdaka trosku som taktizovala nie som svetica len som potrebovala vediet o nevere z pohladu muza preto som sem tam kamuflovala nebudem tu pisat co to o mojom nazore na neveru .....to si za mna pisal ty a ja som tu za dobru (myslim tu na fore)no aj to je zivot

isabella

si aspon odpust vulgarizmy, ved tu na teba nikto neutoci, ved vravim, ked chces zit ako zver, tak mozes tak zit, moj zivot to neovplyvni... heh a dokonca aj ta moja macka (a je to len zviera) to cely zivot tahala vzdy len s jednym kocurom a vzdy len s nim mala macence, zeby aj ona bola ovplynvena cirkvou? :-DDDD