Je pravda ze...?

IgorGSM

No ja tiez nevravim ze pretiahnem vsade a vsetko ale ked je mi niekto simpaticky a je na to vhodne miesto, cas a doba tak sa nebranim nicomu aj ked zijem v manzelskom zvazku ale proste rozlisujem sex a lasku.

tak.tik

mas pravdu -trosku som vnucovala svoj postoj
ale ano sex je potesenim ale potom neviem co je primarnym ucelom sexu rozkos ci reprodukcia
abstinencia je moja politika dava sexualnym vztahom patricnu hodnotu

IgorGSM

Ale to ze nechodis do kostola neznamena ze tvoj nazor tym nie je ovplyvneny.
Cela pointa je len v tom ze proste s tvojim nazorom nesúhlasím a z toho dovodu ti protirecim a argumentujem ale v konecnom dosledku je to tvoja vec (a vec kazdeho) ako bude zit ale nech svoj nazor nikto nevnucuje niekomu inemu.

tak.tik

jeda Igor ja stracam slovnu zasobu ked citam tvoje prispevky
len pre info do kostola nechodim
kulturu sem nemiesam
ale dobre nech je po tvojom budem sexovat kade budem chodit dam si komplet full servis
tak?

isabella

igor sklamem ta, pohlavne choroby so sexualnym zivotom az velmi suvisia... ty si take zvieratko, ziadna kultura, proste nic, skoda debatovat...

tak.tik

ha :)))Igor zena nie muz :)
si taky manipulator musis sa naucit nepouzivat druhych na navodenie svojich prijemnych pocitov a bude vse OK

IgorGSM

tibike811: konecne normalny chlapsky nazor a nie civilizaciou zmanipulovaneho cloveka muzskeho pohlavia.
Nikdy nevies ci dnesok nie je tvoj posledny den a preto treba zit kazdy den naplno a nie byt ako stado ktore vecne len caka a pomaly ide na porazku.