Je pravda ze...?

isabella

lenze si si asi neuvedomil, ze dievcata, ktore sem napisali, ze rok cakali, alebo podobne su zrejme mlade baby prave v tom veku...
a velmi to obmedzujes na pudovost, sme predsa ludia a nie zvierata... mozes mat sex s kymkolvek, ale potom by som na tvojom mieste veru pohlavne choroby riesit nechcela, aj to je totiz jeden z dovodov preco sa aj z lekarskeho hladiska poklada za zodpovednejsie mat monogamny vztah(pretoze ani kondom ta pred vsetkymi neochrani)... ale to je uz o tebe, ked chces zit ako zvieratko nech sa paci, je to tvoj zivot, ja si myslim, ze zodpovedny clovek take nieco velmi neuprednostnuje a radsej vyhladava trvalejsie vztahy...

IgorGSM

isabellka: ja som nemal na mysli mladych ludi ktore su v puberte a maju cca 15 - 17 a este nikdy nemali sex ale mal som na mysli dospelych sexualne aktivnych ludi.
Pri teenageroch by sa ta debata mierne menila a samozrejme tam je normalne pockat.
Ale dalsia vec je moj nazor a ten je ze sex nie je "posvätna vec" ale bezna vec a je rozdiel niekoho milovat a uzivat si s nim milovanie a je rozdiel cisto len sex ktory mozem mat s kymkolvek kto sa mi paci a nepotrebujem k tomu ziadny vztah a cit.

tak.tik

Igor ja nemam 15 mam viac ako 28 a tie zivocisne pudy viem dokonale ovladat nie som blb -zakladna zivocisna potreba moderneho zivocich 21 storacia je ovladat svoje pudy a nie nahanat vsetko co sa pohne a ....
to sa dialo davno pradavno ale su aj taky
ja nepijem vodu ked ju zbadam ale ked citim smad

isabella

a k teme... mozno su po dlhsom cakani intenzivnejsie prve spolocne sexualne zazitky, no to casom opadne tak isto rychlo ako keby sa zacalo o mesiac skor, takze je to v podstate co sa intenzity tyka uplne jedno kolko sa caka...

isabella

tak igor ak dovolis, vyjadrim sa aj za svojho muza, moj sexualny apetit je o cosi vyssi ako ten jeho a to nie som ziadna nymfomanka, kazdy clovek sa vie ktorit ak je na urovni... a neviem ako ty, ale ja si myslim, ze ked 16-17 rocne dievcata pockaju aj rok, kym skusia s chlapcom prvy sex, tak je to v ich veku velmi rozumne, ako je to u ludi po 20tke, to je uz zasa o niecom inom, nemozes predsa porovnavat mlade hokly vo vyvine s dospelymi zenami... btw, pockat tak mesiac by som povedala, ze je celkom v norme a plus minus u dospelych ludi asi aj bezne, aj ked mam pocit, ze zvysujucim vekom sa ten cas u cloveka skracuje...
tak sa prosim ta nenavazaj do mladych bab len za to, ze na svoj vek maju dostatok rozumu a zodpovednosti a nie je pravda, ze ked chlap nema u jednej musi mat zakonite u druhej, nevravim sice, ze si partneri po sexualnej stranke sadnut nemusia, to je tiez dost dolezite, ale sexualny zivot sa da doladovat a vylepovat a nie je to az tak casto, co by sa stretli partneri s neprekonatelnymi prekazkami co sa tyka ich sexualneho zivota... a koncom zivota je aj tak dolezitejsie ako si s tym clovekom rozumies po ludskej stranke a ako priatel, ale to uz do tejto debaty asi nepatri...

IgorGSM

A nech sa k tomu vyjadri aj nejaky chlap ze ci to tak nie je. Chlap myslim niekoho kto ma nad 20r a nie 15 rocny pubertiak co si mysli ze zivot je ruzova gombicka

IgorGSM

hassy: Ja som nepovedal ze zena nema tieto pudy ale muzske su silnejsie pretoze je to dane muzovi ako samci, proste ma geneticky dane ze sex=rozmnozovanie a tym padom to je u neho velmi velka potreba ale zena ma ine pudove hodnoty na vyssom rebricku (ako napriklad starat sa a chranit robinu) a preto prenu neni sex tak dolezity ako pre muza.

IgorGSM

Boze uz to konecne pochopte zenske ze sex je zakladna zivocisna potreba tak isto ako jedlo, spanok atd. a veci ako "dovera vo vztahu" a podobne hovadiny s tym nic spolocne nemaju. Proste cisto pudova zalezitost ktora moze byt potlacana spolocenskymi vplyvmi ale nikdy nebude uplne ovladnuta.