Tattoo

zazka

Ako nic strasne to neni,len si dobre rozmysli co si das a kde si to das,pretoze mas to na cely ziwot.len to som ti chcela.a ako sa mas o to starat to ti vysvetlia v tetowacom drziiim palce :-)

whee_ee

isabella, jj, na bedre to bolelo, ale myslím, že sa to dá zniesť, človek má aj tak viac menej eufóriu z tej radosti, haha, a myslím, že čím dlhšie a pomalšie by sa to tetovalo, tým je to horšie.

isabella

v prvom rade si dokladne vyber tetovacie studio, v tom pripade sa chrob bat nemusis, vsetko tam musi pouzivat serilne, samozrejme musi mat rukavice, atd atd...
co sa tyka ceny ja mam tiez nieco take velke ako pisala whee_ee a tiez s tienovanim a vyslo ma to 80€...
co sa tyka bolesti, je to o mieste kam to chces a od tvojho prahu bolesti ako bolo napisane, ale sama mam skusenost, ze viac to boli na mieste kde mas priamo pod kozou kost, mne ked tetoval, tak ako sa dostal na bedrovu kost tak to trocha bolelo, inak mna to celkovo len steklilo, trvalo to cca u mna asi 2-3 hodky...
a samozrejme tetovanie nie je vhodne davat si v lete, bo ti moze aj zahnisat ako sa potis a mozes mat velke problemy, pockaj do jesene, ja som si to davala robit v oktobri a hojenie bolo bez problemov...
a co sa tyka osetrovania po tetovani, o tom by ta mal v prvom rade informovat ten co ta tetuje, mne dal ten moj rovno aj listocek aj s tym, ze aku mast si mam na to kupit...
www.bodyartstudio.sk

whee_ee

základný poplatok cca 16€ a potom za každý cm podľa náročnosti, množstva farby atď.. a záleží aj od štúdia. mňa tetko malo výjsť 100-120€, ale keďže je to známy, dal mi to za 80€ ... ale ja tam mám aj tieňovanie atď, je to cca 15x5 cm. tetoval mi to dve hodiny bez prestávky, v rýchlom tempe, lebo som zvládala bolesť dobre. hojí sa to približne dva týždne až mesiac, neustále to treba krémovať, napr. kalciovou masťou, nikde to nezatrhnúť, neolúpavať chrasty, aby si si nedala dole aj farbu, ale postupne čakqať, kým sa to samé zahojí. zo začiatku som to mala aj spuchnuté, normálne ako rany, veď predsa tetovanie je jazva. v lete si nedávaj, zle sa to hojí a nesmie sa to potom ukazovať slniečku, ja som si to dala v apríli, od januára som bola objednaná a teraz na dovolenke si na to budem dávať faktor 50, pričom inde na tele mi je aj 10 veľa :D:D a ešte, tá bolesť, závisí od miesta a od tvojho prahu bolesti...