Melír - doma

Príspevok v téme: Melír - doma
Ch

Chcem si doma urob melir cez melirovaciu ciapku. Chcem aby mal popolavu-blond farbu. Staci ak si kupim dany odtien farby na vlasy a zafarbim len tie pramienky vytiahnute cez ciapku, alebo si musim kupit original farbu na melir.. Cize otazka znie - Potrebujem na melir specialnu farbu na melir (viem,ze pallete to ma), alebo mi staci kupit klasicku farbu na vlasy takeho odtienu,aky chcem.. Vlasy este neboli farbene su svetle hnede..skor take do tmavej blond. Dakujem

denniska

casto robim domaci melir a mozem ti poradit tolko, ze naprvykrat by som doma veru neexperimentovala. Vzhladom na to, ze si nemala este farbene vlasy, tak vlas je neporuseny co sa farbenia tyka, takze moze chytit uplne inu farbu, aku ocakavas. Mne sa po dlhe roky "praxe" tazko ulahodi taka farba, aku si predstavujem. Preto odporucam, zajdi si do kadernictva. A cisto na tvoju otazku, ci treba priamo melir alebo postaci farba - tak ak vytahujes pramienky a chces vlastne melir, potrebujes si kupit priamo melir. Ten po urcitych casovych intervaloch meni farbu (z cervenej na zltu az po bielu). Neodporucam farbit pramienky farbou