prvé auto- čo všetko treba vybaviť?

GiovanniX

treba sa v bazare spytat ci ti vybavia aj prihlasenie,dakde je to aj v cene auta :),nevrav mi ze nepoznas ziadneho chlapa:D,urcite by ti s kupou a prihlasenim pomohol.

simon009

Prihlasenie auta s okresu do okresu stoji ccca 100 eur. V tom je 66eur kolok plus nieco na kavu. V tom mas aj nove znacky.
Ak auto kupujes v tom oktese kde byvas,tak znacky Ti ostavaju a platis 33eur kolok za prihlasenie.

moj nick

samozrejme, že úver som nemyslela :) ale to ostatné potom .. áno som žena a vôbec sa v tomto neviem orientovať :D . a aj sa platí za to zahlásenie auta aj za spz nové?? aj to mi oni v bazáre spravia? to asi nie, že?

uff, ale je toho nejako vela, kvoli jednému autu :)

GiovanniX

Myslela si asi uver vsak?ak ho beres z autobazaru,väcsinou ti ony vybavia vsetko.Ak nie,tak sama si musis pobehat banky a rozne spolocnosti a popytat sa na uver na auto,alebo spotrebny uver(zavisi na sume auta).Potom samozrejme uzatvorenie poistky na auto(VIN cislo,potom dodatocne nahlasis nove spz),s kupno predajnou zmluvou a odhlasenim osvedcenim o evidenci(TP),kartickami o stk,ek zajst na policiu a tam ti uz presne povedia ze co dalej :)p.s.daktore autobazare vsetko spravia za teba,ty len podpisat musis splnomocnenie a prides si len po klucik a auto.