Ako dlho vydrzite bez mäsa?

Príspevok v téme: Ako dlho vydrzite bez mäsa?
skitlessko

Som obycajny chalan a moja priatelka zaryta vegetarianka.Presviedca ma aby som skusil aspon jeden mesiac zit bez masa.Maso mam rad,ale zas nemusim take veci ako zabijackove hody.Samozrejme mal som dni ked som fical len na paradajkach,broskynach a melone v lete.

Ako dlho podla Vas vydrzi clovek bez mäsa?

atd

ja ho nejem od detstva , tak postupne mi prestavalo chutit, mala som nedavno problemy s anemiou,ale nastastie su uz prec...velmi ma vsak vie nastvat,ked ludia udivene pozeraju ,ked poviem,ze nejem maso ....akoby to bolo nieco cudne

ZdravyDuch

iwus93: Nejdez si čo chceš, ale nevnucuj diéty iným. Trvám na tom že živočíšne bielkoviny sú potrebné... ešte ma napadli ryby (a kaviár:).

LusiaS

ZdravyDuch ale veď ty si sám svojim prispevkom odporujes... ,, mal by si jest maso ALEBO ine zivocisne bielkoviny" .... vegetariani jedia vajcia aj mlieko

iwus93

mne mäso nechýba...od 7. ročníka na základnej do 1. ročníka na strednej som nejedla mäso lebo mi smrdelo. A aj doteraz mi smrdí, začala som ho jesť kvôli nedostatku železa, ale asi som nesprávne jedla ako vegetariánka. Možno sa k vegetariánstvu vrátim a lepšie si navrhnem stravu ako vtedy. Priateľ furt filozofuje že musíš jesť mäso, je to zdravé. Ale ja mäso nemusím.

zazula25

tak ja bez neho vedrzim dlho...pretoze mi nerobi dobre (zle ho travim), ale tiez si musim doplnat bielkoviny inym sposobom, navyse ako zena aj zelezo. Myslim, ze Tvoja priatelka by Ta mala brat aj ako "masozravca"...nemozes ist proti sebe, ak mas rad maso, ak ho normalne jes, tak by to mala respektovat tak, ako Ty respektujes fakt, ze je vegetarianka...

doubledog

jeden mesiac urcite bez masa prezijes, vyskusat to kludne mozes aj na dlhsie.
kazda skusenost je dobra, aspon svoju priatelku lepsie pochopis.

ale pre muza neni dobre zit bez masa dlhodobo.

kulturista

TrainingBoy to povedal celkom výstižne. mäso je potrebné. jedno či už posiuješ alebo nie potrebuješ ho k svojmu rozvoju. Samozrejme mastné nie...ja napríklad nejem skoro vobec klobásy a slaninu..sem - tam si dáme len tak kôli chuti trošku ale nie je to potrebné..to ale nie je to pravé mäso...pravé mäso myslím také "vepřo-knedlo-zelo" len také pečené obyčajné "vepřo" vela masti tam nie je len tak opiecť..