Hrcka pri pyskoch

MAJKY21

ahojte mozte mi poradit nasla som si pod kozou mensiu gulku a bojim sa co to moze byt neboli ma ro len mi to tam zavadza a mam strasny strach prosim poradte co ot moze byt a ako sa toho zbavim !!!! :((

vikki24

POTREBUJEM SURNE PORADIT !!!...našla som si hrčku na pyskoch ..občas bolí...a neviem čo mám robiť...velmi sa bojím :( :( PROSIM poradte mi !!! :( :( :(

vessly

vivien333...ja to mavam tiez ale si to len vytlaciim a je...to sa ti pocase same zmizn, ked si to vytlaciis.. mozno ta to bolii -...ale to daas ;)

!!!!!!

baby, ja som tiez mala hrcku, presne jak sa rezu nohavicky. Isla som za Dr. a ta povedala, ze je to len zapalalena vnutorna vyrazka z holenia(bola to hrcka, ale navonok nebola vobec cervena, len trcala spopod koze), tak som si isla kupit do lekarne tea tree kvapky, potierala som si to 2x denne a ono sa to vysusilo a po mesiaci potom nezostalo ani stopy. Vyskusajte aj vy!!!
mala som take nieco aj na lytku-to bolo dost velke -hrcka 2x2.5cm, bola som na rontgene, aj ultrazvuku a tam mi zas povedali, ze je to len tukove-tam mi povedali, ze si mam na to davat lad a hlavne si to rukami nechytat, lebo tym, ze sa to drazdi, tak to rastie... aj to mi nastastie zmizlo...

ana_bella

to asi nie, ja to mam tak az dole skoro pri stehne zadku,, no ptroste ani doktor nevedel co to je a kolko hanby som si s tym zazila.. :(

vivien333

ja som pozerala co je to bartoliniho zlaza ale ja to mam ako sa mi zacinaju pysky tak nalavo .... to asi nebude to ptm

ana_bella

no ja to mam hlboko ppod kozou a je to uz velka gula da sa s tym hybat ale neboli to. Ale tak ja viem z coho to mam..Ja som sa az minuly rok po 2 rokoch odhodlala ale straasne sa bojim ako mi to budu vyberat. booze