Predať miesto na intráku?

Príspevok v téme: Predať miesto na intráku?
Lills

Momentálne hľadám prenájom a medzi inzerátmi som našla dosť báb, ktoré chcú kúpiť miesto na intráku. Tak mi vlastne napadlo, či nepredať svoje miesto, keď ho dostanem a nevyužijem. Ale absolútne netuším ako sa to robí, aká je cena a či z toho potom nebude problém :D Vie niekto poradiť? :)

ivik8975

Lills.........ahoj chcem sa ta opýtat v akom meste mas ten intrak ktory by si chcela posunut?? vdaka za odpoved

zufalec12345

ahoj....ja by som strasne surne potrebovala miesto na intraku ak by si mala zaujem ho predat vybavila by som vsetky veci akoby bolo prepisanie na moje meno a tebe by som za to dala nejaku odmenu financnu aku by si powedala je to strasne surne dakujem ozvi sa na cislo 0902455559

nunulik

myslim si že aj tu keby si dala mesto a ktore intraky tak sa isto niekto najde cez niekoho alebo sam a potom sa dohodnete

lost

Tak to urom tak, ze za poplatok "sprostredkujes" svoje miesto. cize on(a) si to bude platit priamo tam kam treba, avsak tebe da proviziu :)
co ja viem, 10% z ceny ? :)
znie ferovo (viac by bolo asi priliz na chudaka studenta).. :D

ojka

Tak potom si skús vylepiť niekde inzerát,v škole.... alebo na nejaku stranku (: určite sa niekto poteší že si zohnal bývanie (: lebo v niektorých lokalitách pýtajú za priváty nenormálne peniaze, ked to nie je po známosti, po dohode....

Lills

Mna to len tak napadlo, ked som pozerala tie inzeraty, ze co vsetko sa dnes da spenazit :D
O cene nemam ani sajnu, preto sa pytam :)
Ja by som ho rada niekomu posunula, ale nikoho kto by ho potreboval nepoznam, kedze tam budem este len prvy rok.
Presne tak som to myslela, ze by som za seba nasla nahradu a nie ze by tam niekto byval na moje meno. To by bolo riziko :D

ojka

Hm, no predať.... to znie ako keby si to miesto chcela niekomu inému posunuť za vyššiu cenu ako sa platí na šeku (; U nás to dievčata robia tak, že ho posunú niekomu inému, spolužiačkam čo miesto nedostali, alebo kto sa prihlási za tú istú cenu, ktorú by platili oni. A zoberú si za to možno čokoladu (((-: Ale tak v dnešnej dobe, biznis je biznis, tak neviem ako to mieniš ty urobiť.... u nás na ubytovacom sa to v pohode dá urobiť, že nahlasiš, že miesto teba bude niekto iný bývať a jeho zaeviduju. A keby sa to neschvalilo (čo som niekde počula), tak dievčina tam byva namiesto teba, ale vlastne na tvoje meno.... ale to je zasa risk, že keď dačo vyvedie, tak to bude samozrejme na teba. Každopadne informuj sa u vás na ubytovacom, všade to nemusí fungovať rovnako. (;