koloidne striebro

RNG

Dozvedel som sa, ze este stale mozno dostat koloidne striebro zo zariadenia, co som tam povodne nainstaloval na cisle
o949 127 872. Je vyrabane na automatickom generatore, s velmi nizkymi prudovymi hustotami a intenzivnym miesanim, takze vysledna velkost castic je pod 5 nm a 50% su iony a 50% zhruba neutralne nanocastice. Roztok je stabilny mesiace, krystalovo cisty so silnou kovovou prichutou, vhodny na vonkajsie pouzitie(oci, nos usi vaginalne vyplachy) a na pitie, najma na zaludocne problemy(otrava/bolest zaludka , helikobakter a podobne).
A platis len skutocne vyrobne naklady a domacu postu.

iinkognito

ked pouzivate koloidne na kozu, tak rozprasovacom? alebo iba potierate vat. tamponom? co je lepsie? nie je to jedno?

streptokok-b

Ahojte. Prosím Vás, chcem vyskúšať koloidné striebro užívať vnútorne aj na výplachy pošvy. Viete mi poradiť, či na vnútorné užívanie ho mám zriediť s vodou alebo vypiť samé? A na výplach a oplachovanie pošvy to mám použiť ako - tiež s vodou alebo bez? V akom pomere? Prosím poraďte mi...

MirkaK.

no lepsie bude podla mna asi to silnejsie teda 20ppm , ja ho tiez uzivam na problemy s pletou,kde nim potieram ,ale uzivam aj vnutorne 3x denne 10ml.Je to vyborna vec aj pri poteni proti zapachu....:-))