kolko minut pred fyzickou namahou si mam zobrat L-karnitin?

0vecka

ja som zase cital zevraj neije ani zdaleka taky ucinny ako sa to prezentuje.... mne skor pomohli ine spalovace tukov....

happylife

Ako trenerka a poradca pre vyzivu by som Vam poradila uzivat L-carnitin v tekutej forme cca 30 - 40 minut a v tabletovej forme cca 60 minut pred treningom. Pokial je trening na lacno, staci aj 20 minut pred treningom (pokial ide o tekutu formu L-carnitinu)
Co sa tyka ucinnosti, doporucujem aspon! 1000 mg. Idealne je, pokial vyrobca pouziva L-carnitin s ochrannou znackou Carnipure, to zarucuje vyssiu vyuzitelnost vyrobku pre Vase telo.
L-carnitin, okrem toho, ze podporuje vstup mastnych kyselin (tuku) do mitochondrii buniek, kde sa palia na energiu (spaluje, chrani srdce a cievy, oddaluje unavu a telo rychlejsie regeneruje. A najdolezitejsie na zaver, L-carnitin funguje len pri fyzickej namahe!!

carnitin

No, ja mam tiez tabletky, podla mna su super, mala som aj tekuty- ten mimoc nesadol...
Davam si hhodinku pred a je fajn :)

A-Z

Tych par minut velku rolu nezohra - daj si tak 30 - 45 minut pred cvicenim.
No a nabuduce kup tekuty, v tejto forme je ucinnejsi.

janicecka

no praveze na obale to nie je, tak preto sa pytam..ja mam l-karnitin v tabletkach a neviem ani priblizne ze o kolko skor to treba brat

majkaaa

Na obale by to malo byť napísané. Na tom mojom je pol hodina pred námahou. Moja skúsenosť,dám si kanitín,pred odchodom do fitka,cesta plus šatňa cca pol hodinku,na náradiach cvičím zhruba hodinku a potom v pohode vydržím aj hodinu stepper.

jajuskaaa

no to by som aj ja chcela vedieť,dobrá otázka :) vo fitku sa predáva šumivý, rozpustí sa vo vode a pije sa počas aeróbneho tréningu. je to tak správne? ak môžete niekto odporučiť zo skúsenosti aj konkrétny prípravok L-karnitínu, tak napíšte