Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

smajliQa

nikki... ten aroma zabal, co to vlastne je?????
dnes rano mi vaha ukazala 56,9 som stastna :)
vcera som bola plavat..ale dala som si len 20 bazenov, to by ste neverili, kolko tam bolo ludi, no jednoducho sa nedalo....
moj jedalnicek dnes
R : bolo to latte a dynove jadierka, som ich nemala pomaly rok, a hrozne ich milujem..som nasla v skrini, no nedajte si :)
D: nejake ovocie
O: mam nachystanu tilapiu + zemiacik a cervenu repu
O: nic
V: este neviem

nikki.7

ahojte:))

Moja dnešná ranná váha mi ukázala 68,8 kg, som šťastná ako blcha,že je to konečne pod tou škaredou 70tkou.

Včera som si bola zaťahať na spinningu,zajtra av nedeľu plánujem znova.

Dnes budem mať asi trochu dietnejší deň,pretože idem na ten aroma zábal a pred ním sa nemá konzumovať jedlo aspoň 4 hodiny,čiže po 11tej už papkať nebudem...

nikki.7

chloeee:nič si z toho nerob,aj ja som mala také dni a vlastne skoro celý minulý týžden a až od pondelka som sa zatala....

my sme na tom rovnako,aj mna niekedy opustí tá pevná vola,ktorá mi funguje tak tri týždne...:D

No čo už,aj to patrí k nám...tak len pevné vervy a sebazaprenie...

smajliQa

chloeee ako tak pozorujem, nemas pevnu volu.. ja som dnes zozrala langos.... som v takej tej udrziavacke,,,s tale mam vahu okolo 57 kg, konecne mam novu vahu :)))
skus sa zatnut a povedat si proste NIE!!!

chloeee

ahojte.. :)))
NO ja sa nemám teda čím pochváliť. Opäť mám 2 kilečká naspäť :-/ Je to strašné. Prežieram sa a stále by som iba jedla. OD zajtra to skúsim zase :-/

ina.ingrid

www.lucy.cz

na tejto stranke si mozete zapisovat, co ste pocas dna skonzumovali, je tam celkom slusny zoznam potravin aj s ich energetickymi hodnotami :D

nikki.7

ahojte:))

Tak ja som to so stravou včera nepreháňala,tak som rada,že sa mi po tom mojom žravom týždni stiahol žalúdok.

R: coctail F1
D: 2 x ochutený tvarok, pol grahamového rožku
O: nič
V: jogurt s musli

Celý deň som pila veľa vody a nesladené čaje.

Po práci som bola obj. na wellnes zábal a lymfodrenáž..Na lymfe som bola prvýkrát,ale chcela by som pokračovať....Aj kvoli tomu som nejedla veľa,aby ma nesťahovalo s plným bruchom.Večer bol spinnig a zajtra sa pokračuje.

Uvidíme či budú nejaké výsledky...Moje dni mi už končia,teda dúfam,že sa nebudem už prežierať a nebudem mať také pomiešané chute.

smajliQa

ahoooojte kocky :)
tak ja este stale nemam tu vahu.... horzne...pred 10 dnami 57,7 no ale teraz cakam svoje dni zerem jak prasiatko,, tak tipujem ze aj 2 kila hore budu....
dnes som len obedovala a vecerala....
obed bol rizoto a cervena repa a vecera tak isto ale len trosicku. je vobec rizoto ok pri diete????

ladyinred

môj jedálnik dnes:
R: káva s mliekom
D: jablko
Obed: nič, nestihla som
Ol.: jablko, hruška
V: graham. rožok, jogurt, tvaroh
2.V: jablko, pomaranč