Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

nikki.7

ahojte:))

chloeee, ten úbytok na tvojej váhe je krásny...vešmi by som chcela aj ja schudnúť ešte aspon 5 kg.

Dostala som sa už na hranicu 70 kg,ale nejak to nejde dolu.Teraz som trošku pribratá,aspoň sa tak cítim.Mám svoje dni,ale aj veľký apetít.

Rozmýšľala som,že by osm si dla anejaký očistný deň,ale keď vidím niečo fajné,neodolám.

Nemám takú silnú vôľu ako ty.Dnes už idem ale makať na spinnig,lebo som nebola od minulej stredy a je to na mne vidieť.

Pekný deň.

agni

ahojte :). velmi sa mi zapacil tento napad, tak sa pridam aj ked neskorsie od zalozenia, dufam, ze mozem :). myslim si, ze to pomoze, ked sa clovek podeli s tym co zjedol, ze ziska lepsi pocit, moze odpozerat jedalnicky a tak :) ... mozem poprosit, ze ak by som zjedla nieco nepsripustne , tak mi to napiste :D ... ked ja sa uz velmi dlho snazim schudnut a neviem na to spravne ist :(. takze uz pisem jedalnicek :
R - vifonka, trochu z jablka a grepu (som vysokoskolacka takze jem co mam v izbe)
O - dva suche chlebiky s natierkou a mrkvou na tom
O - domace 2 male jablka :)
V - mrkva a cottage cheese
no ten olovrant a veceru tak planujem zatial :)
inak robil vam niekto jedalnicky? boli ste u dietologa? viete nejake pravidla, ktore treba dodrziavat? dakujem :)

chloeee

ahojte.. :)))
ja som sa pár dní neozvala, lebo som nemala pri sebe net,tak teraz píšem.

Posledné 4 dni to ide ako ide... Stále ma nasilu doma nútia jesť a keď nejem, čo je navarené tak je krik.
Včera sme mali bryndzové halušky so slaninou. Dala som si asi tak tri lyžičky a mala som dosť. Inak som jedla na raňajky celozrnné pečivo so syrom a zeleninou. Večer grep. Bola som na 3hodinovej zumbe. Poslednú pol hodku som už iba presedela, lebo som mala fakt že dosť. Dneska som sa ráno odvážila a mala som 62,6. Zvýšila som denný príjem o 1500 Kj a ide to napriek tomu nejak rýchlejšie dole :))

Moj dnešný jedálniček :

R: celozrnné žemličky so syrom a zeleninou
D : polka grepu
O : to ešte netuším, kedže mama robí guláš,tak asi zostanem na nejakom zeleninovom šaláte

nikki.7

ahojte, ja moj jedálniček ani nebudem zverejnovat,lebo z mojej váhy som sa tešila len týžden.

Prišli moje dni a s nimi aj žravý apetít.

Takže váha šla určite hore rýchlostou blesku a teraz sa možem len potit a potit,aby som to dala dolu.

Pekný večer

smajliQa

caute kocky :)

takze...nam sa pokazila vaha.skoro ma porazilo.....dnes bol moj jedalnicek docela zaujimavy v zivote som taky nemala....
R: 2jablcka male
D: 3mandarinky
O: spenat a zemiaky
O: zIADNY
v: PANGASIUS a zelenina

nikki.7

ahojte:))

chloeee to aj ja mám tak troškupodobne,aj mňa kontrolujú či jem pravidelne a či obedujem,hlavne priateľ,ale pridala sa už aj mamina.

Včera som veľmi chcela ísť na spinning,ale mala som migrénu a ťažobu na žalúdku,tak som to nesilila.

Obedovala som neskoršie,asi okolo 15tej a to kuracie prsia na štipke olivového oleja ak tomu zeleninu s troškou ryže.

Dnes som začala ráno ako obvykle koktailom a na desiatu som si zobrala ochutený tvaroh a mlieko sladké vanilkové. Ak budem veľmi hladná,dám si trochu špaldových tyčiniek.

Chcem sa trošku odfúknuť,lebo sa cítim byť plná,ale čakajú ma moje dni,tak to dávam za vinu aj tomu.

Zatiaľ pekný den prajem.

smajliQa

ahojte...
akurat som sa postavila na vahu...stale sa to hybe okolo tej 57icky....do svjich narodenniek by som chcela mat 55,5 to som si dala take predsavzatie, aby som nemala vycitky z torty :)) jak sa na nu moc tesiiiim :))) inak mam ich na mikulasa :)