Tónovací / rozjasňujúci krém

Príspevok v téme: Tónovací / rozjasňujúci krém
suns

ahojte kočky :) pred letom som prestala používať make-up. Stačí mi púder/poprípade minerálny práškový make up. Hľadám však niečo ako tónovací krém. Mohol by to byť i rozjasňovač, ktorý sí jednoducho nanesiem na pleť, rozjasním ju, trochu i zjednotím. Nič ťažké, iba ľahké nemastné zloženie. Viete mi poradiť? Viem, že bonjois značka má high beam, ale neviem ho zohnať. V dm som nič také nevidela... ani dermacol nič... (tónovací od alverde je otrasný :(
Krásne ďakujem za všekty rady ! :)

suns

emma.m - nivea ma ten tonovaci, su v rade aj denne a nocne a vselijake... ale teda neviem aky bude, lebo recenzie su nanho hrozny...mne celkovo nivea nerobi dobre.. :/ o tej bioderme som pocula :) asi skusim nieco z fann - trebars bourjois :) dakujem kocky za rady :)

emma.m

vichy ma teraz taky novy krem. mam doma z neho vzorku ale este som ho neskusala. ta pani v lekarni povedala ze je tonovaci ale tak neviem uvidime :) skuste zajst do lekarne a vypytat si vzorky.

www.samoleceni.cz

ale vazne neviem ci pomaha nikde nieje napisane ze by mal vyslovene tonovat. tak sa necham prekvapit