Otázka pre mužov :-)

Príspevok v téme: Otázka pre mužov :-)
LauraLaPlant

Chcela by som, keby ste mi niekto vysvetlili následovné: môj priateľ má 30 rokov, poznáme sa len necelý mesiac a ešte sme spolu nič nemali. Troška sme tak debatovali na tému sex a povedal mi, že bude rešpektovať moje rozhodnutie, kedy sa budeme milovať, len má taký malý "problém", že je stále zo mňa vzrušený a že už si pripadá až "nenormálne", že len malý dotyk ho vzruší a že sa mu to stáva často aj v noci "z ničoho nič" :-) .....ja sa mu snažím vysvetliť, že je to normálne, veď je zdravý mladý chlap, ale on to normálne berie tragicky.

Takže otázka na zdravých mladých chlapov :-) : je to normálne, nie?

Neviem, ako dlho nikoho nemal predtým, ako sme sa zoznámili ( povedal, že zopár mesiacov) a nie som zdravotník, aby som mu to vysvetlila odborne, ale nie je to žiadna abnormalita, či?

Ďakujem za slušné odpovede.

mirka 23

Aj ja to tak vidim, že chlapec by chcel sex, ale nechce ju stratiť, tak na ňu netlači. Ved je toprirodzene. Laura, inak mohla by si dať vedieť, ked to budete mať za sebou, ja som celkom zvedava :-)
Adam že natlakovane... :D

AdamKrt

mirka23:

vsak ani ja netvrdim, ze nadrzanost ovladam. Je rozdiel v nadrzanosti a potlaceni, oddalovani - orgazmu, ejakulacie. Mne sa to len vobec nezda tazke zatnut urcite svaly a potlacit to. Partnerka ma vzrusuje a vobec v tom nevidim problem, ked som pri nej vzruseny, ci ked na nu myslim. Vsak tak to ma byt...

Podla mna u LauraLaPlant
sa bude jednat o to, ze partner sa zacne hrat na chudacika, aby mu partnerka vyhovela... :) Ale celkom ho chapem, ked sa nam chlapom to tvori, tak je to v istych situaciach ozaj neprijemne, ked je to poriadne natlakovane :-D

mirka 23

:DDD Adam.. Mne pripada uplne normalne, že spravim šnuru cez 180 stupňov a tri piruety, ale nadržanosť sa mi ešte nepodarilo dať pod kontrolu :D jaaaj, s tebou je sranda :-)

AdamKrt

mary-anne:

bral som to tak, ze pod vzrusenim rozumie erekciu + kvapky lasky. Pretoze o vzruseni v noci, napr. pocas spanku sa moze hovorit ako o vyrone semena, polucii. Ak ma riadny pretlak... Mozno kvapky lasky ma, len o nich nehovoril. A mozno nie. Nechodim sa divat chlapom do nohavic, co tam maju, clovek moze hodnotit len podla seba :) Ale na tomto fore som cital dost prispevkov, kde sa pisalo o vzruseni z partnerky i kvapkach lasky zaroven...

AdamKrt

mary-anne:

moze nieco clovek povedat len tak, neutralne, ze ho to zaujima a nebolo by to brane ako chvala ? Mne to pripadalo vzdy uplne normalne. Ze som si vedel dat napr. nohy do lotosoveho sedu bez cvicenia, ci vedel sa naucit zadrziavat ejakulaciu atd atd. Mam svoje telo a spoznavam, ako funguje. Skor nez nejaka chvala je to len otvorenost s akou mi nerobi ziadny problem hovorit o tejto teme.

Predstav si, ze clovek, ktory beha maratony zacne hovorit o behu na 5km v skupinke sprinterov. Chvali sa ? Pripustam, ze druhej strane sa to moze tak zdat. Ale kazdy to vidi zo svojho uhla pohladu... Niekomu sa nieco zda vela, niekomu malo.

Radinho

Ja si tiez myslim asi je jednym z tych typov co to potrebuje castejsie ... poznam to podla seba mam tiez take pootreby ked som mal holku stacilo ze namna fukla a uz som bol zvruseny a bolo to aj vidiet ... to je zjavne to ze sa mu velmi pacis a ma ta rad . Ja si tiez myslim ze po case ho to ukludni a neni to nic abnormalne :) Vela Stastia a nech sa dari

mirka 23

Laura 25. Ako ked ma kočka 17, tak chapem, to aj mne vtedy trvalo dlhšie, ale teraz si neviem predstaviť mesiac bez sexu a nemyslim si, že tým padom som hned ľahka, len zdrava. A ked sa viete kontrolovať, tak klobuk dole.
Ved je normalne, že chalan je nadržaný, už menej nebude :-)

LauraLaPlant

mary-anne - zrejme bude niečo pravdy aj na tvojich slovách....

.....a čo sa týka toho času na sex - mne sa zdá, že sme spolu krátko na to, aby sme s tým už začali, ....myslím, že každému to vyhovuje ináč....je rozdiel, keď sa s niekym poznáš mesiac a ste spolu každý deň a keď sa s niekym poznáš a ste spolu len cez víkendy....určite to z mojej strany však nie je nejaká vypočítavosť alebo čo.....

LauraLaPlant

AdamKrt - no keď to raz začnem kontrolovať, tak potom neviem, neviem, ako to skončí :-DDD

mirka - a ty máš koľko rokov? :-)