Som chalan a mám strach zo sexu

Príspevok v téme: Som chalan a mám strach zo sexu
AndrejM.

Ahojte, som s mojím dievčaťom rok.
Nikam som sa neponáhľal, a bla bla. Nechcel som aby ona neskôr niečo ľutovala.
Ja mám 17 rokov ona 15. Včera proste sme načali tému "sex" a povedala mi že by to už strašne chcela. Lenže ja sa bojím, že nemám ... mhm ako to povedať, dosť veľký rozmer :-( ...
Všade čítam že akurát je tak okolo 18 centimetrov a serie ma to .. ona ešte nemala sex a popravde pochybujem že si vie predstaviť aké to je veľké..
Mám 16 až 17 cm dľžku a cca 4-4,2 hrúbku ..
Je ešte panna a ja mám strach že to všetko poserem .. myslím že na to niesom pripravený alebo čo.. som dáky vadný???
Chcem aby somnou zažila orgazmus chcem proste aby to bolo všetko fajn ale bojím sa že ma vysmeje alebo čo :-(

Poprosil by som aby mi povedali dievčatá úprimne či je to dosť alebo mám na svoj komplex právo, poprípade chalani ktorí sú na tom podobne a aké ohlasy sú u partneriek.

Viem že tém o dĺžke tu je habadej tak mi ju hádam niekto nezmaže :)

pozn. - za ten rok čo sme spolu mi ho ani len nevidela, za mesiac má 16násť ..

Ďakujem za odpovede :)

macka26

1.mas normalnu velkost penisu
2.nemusis sa nicoho bat
3. orgazmus urcite ona mat nebude, nie pri sexe... nie po prvom. to chce ovela viac spoznavania....
4. nie si vadny
5. navrhujem trosku sa predpripravit, napriklad skusanim oralneho sexu alebo tak aby nezazila sok, ked ti ho prvy krat uvidi
6.skoro ziaden prvy sex pre babu nie je bohvieakym zazitkom/ cisto po sexualnej stranke/, nehovorim o citovej
7. urcite to bude fajn, natrenujete a zosuladite sa urcite to bude fajn
8.nezabudnite na ochranu...

9. vela zdaru a nemaj zbytocny strach... ani priliz velky penis nie je velka vyhra :D a tvoj je viac ako akurat...

Radinho

Ja som sa prvy sex mal teraz v 19tich pred 2 mesiacmi mal som to s kamoskou .
Ja som maval taky strach ze ma brucho bolelo proste musite si byt obidvaja oporov a pomoct si .
Ver mi ked pride na to budes sa citit fajn ziadny strach ty sa bojis pred sexom ale uz ked sa rozbehnete bude to super :P ... Nevzdavaj to a drzim palce a preco rozoberas velikost ma ta rada ? MA chce ta? CHCE tak co take veci rozoberas ja tiez niesom z tych velkych co maju ale ani nie malych ani ma to nezaujimaju aj keby si mal mensi co by si stym spravil nic ? .. ber to take jak si a nevymyslaj a pomiluj sa snou a potom napis :P ...

Radinho

Ja som sa prvy sex mal teraz v 19tich pred 2 mesiacmi mal som to s kamoskou .
Ja som maval taky strach ze ma brucho bolelo proste musite si byt obidvaja oporov a pomoct si .
Ver mi ked pride na to budes sa citit fajn ziadny strach ty sa bojis pred sexom ale uz ked sa rozbehnete bude to super :P ... Nevzdavaj to a drzim palce a preco rozoberas velikost ma ta rada ? MA chce ta? CHCE tak co take veci rozoberas ja tiez niesom z tych velkych co maju ale ani nie malych ani ma to nezaujimaju aj keby si mal mensi co by si stym spravil nic ? .. ber to take jak si a nevymyslaj a pomiluj sa snou a potom napis :P ...

bibba

skor bude mozno moc velky. ked je este panna. ako mozes mat komplex z 17 centimetroveho? a hanblivy je zo zaciatku mozno aj kazdy, urcite si z toho nic nerob. ved si nemas ani preco z toho nieco robit. fakt nechapem.