Vadí mi gynekológ

Príspevok v téme: Vadí mi gynekológ
protestant26

Ahojte
mám problém s tým, že mi vadí gynekológ.
Rozumovo chápem že je to doktor ako ktorý koľvek iný,ale citovo nie.
Nepotrebujem názory feministek,ktoré každého posielajú ku psychiatrovi, ale normálnych žien.
Čo Vás núti ísť k mužovi a nie k žene?Čo hamba ???
Poznám doktorku,ktorá sa ku mojej žene sprava oveľa jemnejšie ako doktor v BB,iba za to že smeboli zo ZV a išla od neho ubolená a a s plačom!!!
Aj ženy sú jemné a podľa mňa je to iba fáma z minulosti.
Niesom jediný čo to takto berie ,ale asi iba ja to poviem na hlas a neskrývam sa za nejaké pokrytectvo.
Pre každého chlapa je to cudzí muž medzi nohami jeho ženy a kope to aj vydí ,ale nič nepovie.
Aký mate názor???
Záleží Vám vôbec na citoch Vášho muža,či ide iba o Vás a Vašu potrebu ukazať sa druhému,alebo mať za každú cenu svoju pravdu?
Mnoho žien si ani neuvedomuje,ako vzťah ich muža chladne.
Ďakujem
PS: Poprosím iba normálne názory-feministky pohov,takych nazorov je na nete dosť :((

nezabudka333

Iveta, povedz nam co si Ty zac. mne osobne si napriklada radila, ze mamografia je skodliva a urcite tam nemam ist. brala som to ako dobre mienenu radu, az kym som si tu neprecitala, ze Ty ku gynekologovi uz 15 rokov nechodis.. dobre, je to tvoje telo, ale ako mozes radit inym, ktori sa snazia vyzdraviet, ked Ty svoje zdravie zanedbavas?

Iveta Michael

ojka...veď áno a čo má byť?

Ja predsa nikomu nebránim aby šiel ku gynekológovi a ani nikoho neodrádzam takže nechápem Tvoj koment,vysvetli...??

ojka

Iveta Michael, sama si napísala, že "Vieš že tým veštrením sa dá aj zachrániť život a o to hádam najmä ide,či nie?"
chápem, po nepríjemných skúsenostiach sa k lekárovi asi nikomu nechce isť, ale tak myslím, že teda ked je to už nutné, tak lekára zmeniť a aj tak tam potom ísť....
osobne, čo sledujem, tak ženy nepreferujú ani mužov ani ženy, hlavne aby to bol dobrý odborník, lebo tak ako sa môže stať, že žena pôjde z ordinácie s plačom od muža, môže ísť aj od ženy,... všetko to je individualne....

Iveta Michael

yyy...zzz333 to je kto prosím ťa,neviem o čom točíš čo si myslíš že čítam všetky témy?Mňa inak veľmi nezaujíma to čo si kto myslí ak som o niečom presvedčená tak to poviem a vplyv inej či iného na mňa nezaberá,ja len toľko k tomu.Čaute všetci lebo ja som na inej zaujímavejšej téme:)

Iveta Michael

yyy....že sa ma vôbec netýka takéto vyštrenie,ale nechce sa mi to opakovať,prečítaj si príspevok a budeš v obraze.No a že odkiaľ viem že či je viac mužov v tejto špecializácii? Nemám presnú štatistiku ale som o tom presvedčená že v praxi je to tak.Ale ja ich mám v paži ako som už spomenula,ženy aj mužov nikdy tam nepôjdem a bodka.

yyy

odpovedam
ja nemám žiadnu štatistiku atestovaných gynekologov, vychádzam z toho čo písali iné ženy aj na iných fórach, že je viacej mužov gynekologov ako žien, aj tu to už bolo spomenuté, a ked si priateľka hľadala nového lekára, našla viacej mužov ako žien takže aj z toho, a ak je viacej žien ok, a ty vieš alebo sa domnievaš z čoho že je to inak?

iveta michael
ja nerozumiem načo odpovedáš ty mne, a v akom hodnotení mám brzdiť a čo sa ta vlastne už netýka?

walentina

Hovorí ti niečo slovko se-ba-ve-do-mie, empatia, láska? Pozeráš sa na to LEN zo svojej strany a zaujíma ťa LEN to, čo cítiš a prežívaš TY, TY, TY!!!!!!!!!!!!
Tento problém je len o tebe. Nie o gynekológoch-mužoch a ich pacientkách. Máš komplexy ako chlap, tak s tým niečo rob a neubližuj svojej žene. Skús si predstaviť vyšetrenie penisa, robil by ti to chlap, ktorý by bol maximálne necitlivý, no proste fuj, a robila by ti ho žena, milá, profesionálna,ľudská. Koho by si si vybral ty?