preco si ma nevazia?

Príspevok v téme: preco si ma nevazia?
moonlight

ahojte, do kelu, uz sama neviem v com to je...nechapem, no uz to trva dlho...az prilis upresnim...no v podstate odvtedy ako som zacala dospievat, tak teda zacnem tym ze momentalne zacinam ...jeden vztah,..je to dost zlozite, no z pociatocneho krasna, ake bolo...neco uzas, a starostlivost o mna, a velka ohladuplnost..vsetko to preslo k akymsi zaciatocnym vycitkam ohladom..napr. preco to tak robim, preco neurobim hento co zas toto.....a v podstate uz sa citim ze ak by som ja neco nerobila..ten chlap by sa ma ledva neco povedal...hmm...jooj maybe preto bo som hrozne ukecanuo..a fu nemam rada ked je ticho medzi nami no posledne obdobie proste vidim ze keby som sa ja nepytala...nekecala...ani ho to netankne....ja to nechapem, ten clovek si ma akoby zacal prestat vazit....citim ze mu zacinam byt lahostajna...hoci tvrdi neco ine, ze je tu len a len koli mne ze ma ma rad...a bla bla bla....a robi nieco ine...a ete jeden problem nechapem...je normalne ze ako chcete byt s nim no....on proste ide si radsej lahnut inde?...ako...ete sme spolu nespali ani nist take...len mi to pride ze proste uz...ze ho akoby nepritahujem abo co...alebo mi nece ublizit? ako berie na mna neskutocny ohlad...i stara sa o mna, boji sa...a chce byt so mnou...len su tu proste pochybnost ...a tiez toto,fu mi to pripada ako ked vam otec nariaduje...abo tak....to ma zaraza...po takom kratkom case a uz ma chce ten moj akoze priatel...s ktorym mimochodom byvame v jednom dome(som v zahranici)..riadit..ooch...proste nechapem preco kazdy chlap co som ho stretla si ma takto chcel omotat, prestal si ma postupne vazit...a nakonec robil to co len on chcel...nie co ja...tak isto to bolo i v mojej rodine...vzdy ked islo o nejake spory, vzdy tu vycitali nieco mne...a ponizovali nechapem ci je vo mne az taka chyba, ci som vadna abo co...abo je to v mojom pristupe? neviem...asi som prilis dobra na nektorych ludi, hoci si to nezasluzia, a potom ked uz som na nich zla, abo im zacnem ja nieco vytykat...tak je to k nicomu bo i tak si najdu vyhovorky a vzdy a vzdy je to na mna..hmm..:(((( prosim poradte ...aky je vas nazor...co robit s chlapom, abo ako sa spravat aby si ma vazil, ake zeny si chlapy vazia,,,abo v com to je....diiky moc...fakt....

moonlight

no tak mne je 22 aj jemu...fu len predsa mam pocit ze tu ne je neco v poriadku...ako je mi s nim fajn, aj vsetko, ze sa o mna stara, boji, ziarli..ale nevim ci to je laska, to je to...a je to len dva tyzdne..pritom byvame spolu na dome, tak sme spolu kazdy den, len neviem ci proste nejde to nejak rychlo abo proste...ja nevim...co ma najviac zaraza tak to je ze fu sa ma ani nedotkne poriadne...a ked tak ani sa nesnazi,ze by cel byt so mnoiu v noci..proste ide spat...hmm je to dost cudne...hoci na druhej strane....no nechapem to....metie ma jeho spravanie v niektorych situaciach...no tak premyslam ci je to vlastne zrely chalan...a mozno nemal vztah...mozno sa boji, nevim...nekecali sme o tom extra....no a co sa tyka tych ostatnych mas pravdu niekedy mam pocit ze som len babka...a hoci sa snazim byt i zla..no zlaa....proste tym ze nepoviem svoj nazor razantne a hrubo tak necem urazit toho druheho abo necem byt az taka mrcha..lenze to prave to sa mi velakrat nevyplaca..a stve ma to dost ..velmi..:(...mam byt proste sekera...radsej ktora si bude vyskakovat...abo co...len aby dosiahla svoje...?...bo take baby si skor chlapy vazia...ako tie ktore su mile...no ja nevim....hmmmmmmm..........co myslite...?

janab

Neviem koľko máš rokov, koľko ste spolu. Ako veľmi ti na nom záleží..ak si ty uvedomuješ, že aj iní sa k tebe správajú nejako vypočítavo a si ako hromozvod, tak to bude asi v tvojom správaní..možno na teba pozerajú tak, že nie si schopná vlastného názoru, činov, nie si samostatná, treba ťa kontrolovať...?..z toho čo píšeš, tak ak cítiš, že to nie je to pravé orechové čo vo vzťahu chceš, tak ho treba opustiť...si iste mladá žena, takže času dosť na hľadanie, aby si bola v živote ako-tak spokojná. Je ťažké radiť, ale určite ti poradím, že treba byť razantnejšia pri presadzovaní svojich požiadaviek, dať každému najavo asertívne, že čo chceš a ako to chceš...nie si bábka v rukách niekoho...mladé dievčatá si to neuvedomujú, ale vlastne tak dochádza k ovládaniu toho druhého...veľa šťastia.