Nemam žiadnu kamošku

Príspevok v téme: Nemam žiadnu kamošku
Esss

AHojte,
Mám 20 rokov,a nikdy som nemala núdzu o kamaratky/kamaratov.Ešte minule leto bolo vsetko v uplnom poriadku,na konci leta som sa dala dokopy s jednym chalanom s kt.uz chodim rok,odvtedy nemam žiadnu kamaratku..a mam taký pocit,ze je to jeho vinou.Mala som jednu tú naj,ale podla neho je falosna..velmi velmi by som jej chcela napisat,alebo zavolat,ale keby to zistil,myslim ze by to riesil aj rozchodom:(..potom tu bola este jedna kamoska s ktorou som sa kamaratila celu základnu školu,aj strednu az dokym som s nim nezacala chodit,tak aj ju som stratila:(...a uz nemam nikoho,mam taky pocit,ze moje kamaratky boli pre neho nebezpecne,podla jeho teorii,si myslim,ze keby som mala kamaratky,jemu by som sa nevenovala,ale my sme spolu len raz alebo dvakrat do tyzdna,a tie ostatne 5 dni s kym mam byt?:(..potrebujem spriaznenu dušu..:(((...on stále ma svojich kamaratov,neraz som mu pohrozovala,ze si ma vybrat medzi mnou alebo nimi...a vzdy sa smeje,ze sa ich nevzda:(...ako to mam riesit?co mam robit?:(poradte mi

chantallaa

Ahoj Ess ak by si sa chcela porozpravat alebo len mozme popisat daco, napis mi na azet, toto je moj nick. Tiez mi chyba kamka :(

Laura1

ahj Esss,tak požiadaj-ak máš- sesternicu a choďte trebárs spolu na nákup,alebo na nejaké kultúrne podujatie,alebo prednášku.Tvoj priateľ Ťa obmedzuje-možno sa bojí,že Ťa stratí.Ale vzťah je o dôvere,slobode a vzájomnej láske. zdravím

katka...

On sa kamaratov nevzdal, ale ty ano. Das sa nim velmi ovladat. Kludne kamaratkam zavolaj a vybehni s nimi von. Ak sa bude chciet kvoli tomu s tebou rozist, tak nech si ide.

GiovanniX

ries to tak,ze skontaktuj sa z kamoskami,vsak nie si jeho majetok,jeho sluska,ked sa neuvedomi tak rozchod...naco ostat s takym ktory tak obmedzuje,na svete je este 3 miliardy muzov,takze mas si z coho vyberat:)