Čo mám s penisom?

Príspevok v téme: Čo mám s penisom?
Danno5

...už asi 4. deň ma to tam dole dosť svrbí,hlavne k večeru resp., v noci, keď zaspávam...Pri koreni mám takú suchú kožu,povedal by som, že trocha aj akoby popraskanú, ako keď máte malé chĺpky a "rozdrhnete" si tú kožu žiletkou, ale ja som nič také nerobil.. Takisto po celom povrchu penisu mám na niektorých miestach také červené gliačiky, niekde to vyzerá aj ako také dorbné podkožné vyrážky a to takisto dosť svrbí... Na žauldi mám také červené mapky,takisto to vyzerá ako extrémne vysušená koža...Najprv som sa natrel Excipialom, ale to mi to upokojilo len na chvílku, no a od včera sa "mastím" telovým mliekom na atopický ekzém a podobné veci...Je to o čosi lepšie, i keď nie oveľa, no stále ma to svrbí...Vôbec nerozumiem, čo to môže byť, najprv som si myslel, že je to len veľmi dehydratované, keďže s dehydratáciou som mal problémy aj predtým, keďže som bral tabletky,ktoré to spôsobujú, no nikdy to nebolo v takejto miere, navyše, tie tabletky už mesiac neberiem, preto to s tým nemá zrejme žiadnu súvislosť...
A aby som nezabudol, začalo sa to asi tak,že som si napustil vaňu a ako som do nej vliezol začal ma páliť miešok a odvtedy až doteraz ho mám o čosi červenejší, ako bol a vyzerá asi ako pokrčený sáčok...opäť tá (zrejme) dehydratácia, ktorá je spojená......????
...dúfam,že niekto už mal takýto problém..
Vopred ďakujem a prajem pekný deň! ;)

Magy

podla popisu jednoznacne mykoticka infekcia. sup na kozne/urologiu. skusanim kdejakych "dobrych rad" mozes narobit viac zla ako osohu a len oddialovat defintivne riesenie a spravnu liecbu. neliecene fungalne/mykoticke loziska sa po case zapaluju, hnisaju, nastavaju chronicke stavy, ked dochadza k trvalym zmenam. v krajnom pripade neplodnost. bez srandy.

daano

ahoj ja mam podobny problem tiež mam niake červene bodky na penise skoro ako podkožne pupaky aj taku červenejsiu kožu mam :/

Iveta Michael

Danno...skús si kúpiť v lekárni mastičku Canesten ... je vynikajúca,používajú to najmä ženy aj vaginálne ale myslím že by to mohlo zabrať ak by šlo o nejakú mykózu...vyskúšaj najprv toto a ak by to nepomohlo nuž potom musíš k lekárovi:((
Ale skús to! Držím palce nech sa skoro vyliečiš lebo je to fakt svinsky nepríjemný problém:(

house

Blahodarne posobi umyvanie pripadne aj macanie penisu v studenom harmancekovom
odvare aplikovat denne a ustupi to.Je potrebne aj vysetrenie u partnerky.Ak nepomoze tak zajst k lekarovi.

Scholastika

Danko a hovoria ti niečo mykozy?! Existujú krémiky pre Vás chlapov na to aby vás to nesvrbelo ale bude lepšie aj ak navšíviš lekára, ver pomôže ti a po prvom aplikovaní príde úľavy, ktorá je moc dôležitá!
Ak to mykoza bude môže byť prenesená partnerkou aj a tiež to môže byť prehnaná hygiena, pH sa naruší a potom to už ide jedna radosť!
Mykozu vyvoláva baktéria candida, ale neboj sa všetko sa dá a neni to nič ani nebezpečné a ani nevyliečiteľné, len ked sa budeš liečiť mal by si sa sexuálne zdržiavať, aby si to neprenášali ste spolu s partnerkou, potom to je už ako ping-pong.
Veľa šťastia!

matusov123

Pocuj nebol si ty napriklad na plavarni alebo v nejakej chlorovanej vode ??? ak hej tak si sa sprchoval aj! bez plavok alebo doma cely nahy si sa sprchoval ??? vies mne raz ucitel povedal ze ak sa neosprchujem nahy (aj penis si umyt ako vodou staci) tak ten chlor sa ti tam zalepy bude ta to svrbiet aj koza moze byt taka sucha ako popraskana.. Skus si umit cely penis akoze vnutro aj semeniky (vies tu kozu) akoze uplne celeho kozu tak a ak to nepomoze , je potreba ist za lekarkou ano ti neco prepise a neboj sa ked ta bude pytat ukazat penis .. ved ja ked som lezal v nemoznici tak sa mi nan normal pozerala aj sa ho chytala to nic nieje ...

bibike

vsak to nie je hendikep, ze si mlady. prave preto, ze si mlady, tak by si sa o take veci mal starat a nenechavat to len tak nahode. a ak ti tu aj niekto poradi, tak ti lieky nepredpise. takze si zisti pekne nejakeho dobreho uja urologa a bez za nim. on uz takych videl, nemas sa coho bat