Pomoc pri zapálených vyrážkach / akné

Príspevok v téme: Pomoc pri zapálených vyrážkach / akné
Sisi2

Mala som veľké zapálené vyrážky na lícach...navštívila som kozmetičku,ktorá mi všetko krásne vyčistila,no však ostali mi chrasty...poradila mi repíkový čaj prikladať na tie miesta...vyskúšala som a po 3 dňoch sa mi to krásne hojí...dávam si ho aj na akné,je veľmi dobrý,krásne všetko zahojí:)

rita:)

1. ziadne zrkadla = ziadne rypanie do xichtu zhorsujuce akne
2. mandle - nerucim vsak za to, ze pomozu uplne kazdemu
3.aspon jeden den v tyzdni si na xicht nedaj absolutne nic, ani len krem a ked si ho vecer oplachnes teplou vodou, natri sa na taku polhodinku prirodnym medom (nie zo supermarketu)
4. pi veeela cistej vody a nejaka ta salocka zeleneho ci zihlavoveho caju neuskodi
5. co sa tyka kozmetiky, moja topka je Aknelot (lacne a prekvapivo aj osozne) ale kazdy sme iny :))
Este raz teda opakujem, ze tieto rady mozu ale nemusia pomoct prave tebe. Ja mam akne uz nejaky ten rocik a pomohlo mi prave toto. Hlavne tie mandle. Tak vela stastia na ceste ku krasnej tvaricke (aj ked najviac zalezi na krase vnutornej :D)

vilaamalka12

na akné a vyrážky zaručene pôsobí buď levanduľový éterický olej - je to 10ml fľaštička, stojí pár eur..
alebo hamamelisová voda.

je dobré si čistiť pleť pred spaním kvetinovými vodami, či už hamamelisovou alebo inými - levanduľová, ružová, medovková... závisí na type pleti.

little veri

Ja mám 22 rokov a nikdy pred tým som nemala takú hroznú pleť. Vyskúšala som preparáty zvnútra užívať...aj z vonku..a nič...vodičky, mydlá antibakteriálnem čaje, kvapky, peelingy, antikoncepciu... Proste nič, každý deň si poplačem ako strašne vyzerám. Chcem ísť von bez tony aknécoloru na tváry a bez púdru. Ale inak nemôžem, všetci by sa ma zlakli....je to strašné, keď mi to pomto všetkom ani len jedna vyrážka nezmizla..som zúfalá, poraďte :(

Dejna444

ahojte ja sa chcem spýtať, celý život som nemala ani akné ani vyrážky na tvári.. nič. Mám 25r a pred pol rokom sa mi vyhodili také boľavé akoby vredy na lícach, a stále sa vyhadzujú dookola. Vobec neviem čo s tým mám robiť... tento týžden idem na kožné tak som zvedavá čo mi povie doktorka. Už som aj stravu zmenila a nič nepomáha. Čo sa týka kávy tak neviem či sa jej dokážem vzdať lebo študujem a zároveň som na materskej.. tak toho moc nenaspím :)

ibibs

Ahojte, mam 17 rokov. Kazdy den sa stretavam s nadhernymi zenammi, zenami ktorych plet je cista ako detska prdelka. Strasne tuzim po tom i ja. Chodim uz asi rok kozmeticke, koznej. Mala som mnoho roztokov, masticiek... Teraz cez leto ale aj od zaciatku puberty (asi pred styrmi rokmi) sa mi vytvaraju velke pupaky, z nich obrovske chrasty. Na tvari uz mam aj mensie jazvy. Prosim poradte mi co sa da preto este spravit. Dakujem velmi velmi moc.

anicka38

chcela by som sa spytat co je dobre na vyrazky na brade.vyhadzala som sa po tom,co som sa bozkavala s muzom a nebol cerstvo oholeny.uz to mam tri tyzdne.dakujem.

vilaamalka

BIO HAMAMELISOVÁ VODA je môj liek. neštípe, dezinfikuje, používam aj na herpesy aj po depilacii, aj muz ju pouziva po holeni....lebo dezinfikuje a nestipe... . eshop natureal