Od dneska chudnem

Príspevok v téme: Od dneska chudnem
na55kg

Vytvorila som to preto aby som každý den mohla písať kolko vážim ... Meriam 154 a vážim (dnes ráno )= 60,5 kg ....
Dalsiu váhu napísem zajtra . :) Moj sen je mat aspon 55 kg :)
Ak sa chce niekto pridať , pri zaznamenávaní váhy tak tu si ju môžte zaznamenávať :)
Kludne aj ked ste nazacali dneska ale aj skorej :) napíste aku ste mali pociatocnu vahu a aku teraz .... pripadne sem mozete davať rady a tipy :)

na55kg

no tak baby ako na tom ste ??? Ja sa nemám cim chvaliť kedže SO-NE bola skor taká - Prežiercia ... Ale dneska opäť zacínam uz lepsie tak po tom výkende som sa odvážila na lacno-59,8(mierne pribratie) ... ale opäť začínam tak dúfam ze nabuduca SO-NE uz nebude taká :)

ana009

ospravedlnujem sa :D .. som sa nepresne vyjadrila .. ano to som myslela ;)
mam 160 cm a 48 kg .....ale to sa ani nerata ako problem... to nevadiii :D len som chcela poradiť že tie male cviky pomahaju ;)

ana009

ahojte.. ja mam 15 a som velmi spokojna s mojou vahou aj vyškou, ale skor som si všimla že ked si sadnem tak sa mi urobi taka čiarka, a nevyzera to velmi pekne,.. nevadi mi to nejako extra, ale len tak som začala robiť každe rano a večer 500 takych tretinovych brušačikov- pomalych!!... musi byt pomale tempo, spravne dychanie .. a pritom si počuvam krasne pomale pesničky( aspon 3) a vobec nič ma neboli,, cvičim to už od začiatku augusta a je to v pohode , všimla som si že už mam pevnejšie bruško a lepšie sa citim..a čiarka sa pomaly straca, len treba byt vytrvaly :).. inak jem normalne len jem po menšich porciach, neprejedavam sa, jem viac zeleniny a ovocia, pijem pravidelne a je to super...