Aquamid - zvacsenie pier

Príspevok v téme: Aquamid - zvacsenie pier
Kylie89

Ahojte,

máte niekto skúsenosti s výplňovým materiálom Aquamid do pery? Je to vraj trvalé, ani hrčky to nerobí, a cítiť to ako vlastné pery lebo sa to rovnomerne rozloží. Čo je na tom pravdy ?
O necelé 3 týždne na to mám ísť - 1 ampulku - 1ml do hornej a 1 ampulku do spodnej pery, a má ma to výjsť nejak okolo 890 eur.

A kyselina hyalúronová stojí 600 eur dve ampulky s tým, že je to len na pár mesiacov..

Alebo poznáte ešte nejaký iný osvedčený spôsob zväčšenia pier s ktorým ste spokojná, alebo poznáte niekoho kto je s tým spokojný ?

Ďakujem za všetky reakcie a rady.

Wara

davidoff
ja som objednana k dr Cervenovi na nos aj aquamid na februar, mohla by si poslat fotku aj mne aby som vedela co mozem cakat

davidoff

lamima

nič zlé mi nepovedal. Že sa to väčšinou niektorí obávajú pichať, lebo je to trvalé a keď sa im to nepodarí, tak to tak dievčine ostane. Ale Mudr. Červeň je profík ako sa patrí :))) Zlé výsledky s tým nemá a ženy čo to majú už niekolko rokov sú s tým velmi spokojné :)) pošli mi Tvoj e-mail pošlem fotky, ale až zajtra sa mi nechce fotiť teraz :DDD

lamima

davidoff

to nemyslis vazne, ze mam cakat do zajtra :-))) ved ja tu stepujem pred gmailom cely den a nic :-) posli mi aj taku opuchnutu, ved to nevadi. A pytala si sa pre istotu viacej o tom aquamide? co ti k tomu povedal. Ved ja sa tu asi zblaznim do zajtra :-DDD

davidoff

je to za mnou, tá lokálka je super, nič nebolííííííí :))) som šťastná ako blcha, teraz si na to dávam ešte obklad z mraziaku, ale nie je to ani opuchnutné. 1ml do vrchnej a výsledok je SUPEEEEEEEER nad moje očakávania :)) zajtra odfotím a pošlem Ti potom fotku lamima :)))))) ďakujem že si na mňa myslela, som šťastná že som na to išla, je to naozaj krásny výsledok :DDDDD

davidoff

lamima

dnes už celkom dobre, tak pevne verím, že keď je dnes utorok, do piatku som celkom OK :)) Lebo sa už teším

lamima

davidoff

asi sa spytaj, ale myslim si, ze by to nemalo az tak vadit, ze si chora. A Teraflu zabera? Ako sa citis dnes?