preco musia vsetko zeny tolerovat

Príspevok v téme: preco musia vsetko zeny tolerovat
prestavka

Preco musi zena tolerovat to, ze jej chlap sa otoci a pozrie za peknou zenou, lebo nejaky psycholog povedal, ze to je prirodzene pre muzov?
Preco nedokaze muz vnimat iba tu svoju ale pozera aj po ostatnych?
Neviem ako vy damy, ale ja ked mam priatela alebo manzela, tak su mi vsetci ostatni muzi ukradnuti, neexistuju pre mna, to nie zeby som si to takto sama namyslala, u mna to takto funguje automaticky. A kedze poznam vela zien, viem, ze vacsina zien je taka, ze to vnima presne ako ja.
Prosim o vyjadrenie aj muzov. Dakujem

janab

Je to pre ženu nepríjemné ak v jej spoločnosti sa obzerá jej muž po iných ženách. Ak je inteligentný, tak to síce urobí, ale nepozerá ako teľa na vráta. Aj my ženy sa niekedy so záujmom pozrieme na peknú babu - ja určite. zaujme ma možno jej oblečenie, alebo krása..ako dobre vyzerá. Avšak muž by nemal zhadzovať svoju partnerku tým, že bude čumieť na inú ženu v jej spoločnosti a už vôbec je neprijateľné, aby sa otáčal..to už vôbec nie!..takže áno, je to asi normálne, je to pudové, ale máme mozgy a tým sa líšime od zvierat..hoci..muži sa správajú niekedy ako zvieratka...a nie je pravda, že si musíme všetko nechať..to nie..nie sme predsa o nič horšie ako muži, len uvažujeme rozumom a pocitmi, muž uvažuje hm...čo myslíte čím, ked vidí peknú babu? Je to všetko o prístupe k milovanej žene.

tina78

leennkkaa tak ti len ticho zavidim ze mas takeho priatela,
ja som mala takeho co sa nadrzane pozeral po kazdej a bol ticho, tak asi tak

Leennkkaa

no neviem zeny...mam priatela..NAJUZASNEJSIEHO na svete...aj napriek tomu, ze sa pozrie NA INU BABU...vela-x to spolu zhodnotime...ze ta je ina kocka alebo tak ta vyzera...ale je to aj naopak...aj ja sa a velmi rada pozriem na pekneho chalana...
Niekedy ho sama upozornim: pozri aka kocka...a on je taky perfektny, ze povie:je pekna ale na teba nema :D
Jednoducho mame radi pene veci...on auta...ja handry...ale aj pekne miesta...hory...ludi...
Vsimam si ludi...nie za ucelom ocumovania...a obcas sa pritrafia aj ti super pekni, tak vtedy si oci nezakryvame..otocime sa aj obaja...ci uz za muzom alebo zenou...
Mame krasny vztah, sme si sebou obaja isti, jeden pre druheho sme to najcennejsie...a najkrajsie aj ked si obcas vsimneme niekoho ineho.
Problem by to bol az vtedy ak by neslo len o pozeranie...alebo o nejake nevkusne komentovanie atd...

prestavka

musim sa vyjadrit k prispievatelovi "hector"

Sposob, akym pises a komunikujes, akym vyjadrujes svoj nazor, vela vypoveda o tvojej osobnosti.

Mozno ta nastvala tato diskusia, ale to ti este nedava pravo urazat ludi, ktori maju iny nazor ako ty.

Zamysli sa nad sebou, neviem sice, kolko mas rokov a ake vzdelanie, ale prosim ta, nikoho neurazaj a odpust si tie poznamky, lebo toto je verejna diskusia, ktora by mala mat nejaku uroven a nie "chat niekde na pokeci"

Tato diskusia ma ludom pomoct a nie urazat

Iveta Michael

nie je je to pravda že všetci muži to majú v génoch- je to nezmysel! Veď to záleží jedine od charakteru pvahy a citlivosti...

A hoci ja sa tiež obzriem za niektorým iným mužom ale iba preto aby som ho prirovnala k tomu svojmu čo sa mne páči... a nemysli si že ženy sa neobzerajú za mužmi,je to len naivná predstava...všetko záleží len na povahe a nie na tom či je niekto muž alebo žena.

hector

to nechapem: Nepotrebujeme, aby si to priznavali lebo kazdy racionalne uvazujuci chlap to uz davno vie a neskoci im len tak lahko na ich pokrytecke a falosne hry a pretvarku.