co mam robit?

Príspevok v téme: co mam robit?
sabina

zacala som uzivat antikoncepciu v prvy den ako som dostala kramy...odvtedy je to uz 13dni a mne nechce prestat menstruacia!!!!sice nekrvacam silno ale predsa???je to normalne ze mi takto telo zareagovalo na tabletky?......inak nemam ziadne vedlajsie ucinky,vsetko je v poriadku,citim sa skvelo len tento problem....a neviem....asi este pockam a ak neprestane pojdem k doktorovi....ma tu niekto podobnu skusenost alebo mi vie poradit?????bola by som naozaj vdacna....predtym som mala vzdy menstruaciu pravdidelnu a trvala 6dni....

sabina

nora: myslis?vies ale dnes je to uz 14ty den!!!!!a uz mam v baleni len 7tabletiek...takze kym mi toto skonci dalsia menstruacia zacne....neviem ci je to v poriadku..

sabina

no lenze,vies....ja som s nimi ozj spokojna...je mi skvelo....naladu mam super...naozaj nic okrem tohoto.....preto by som ich enchcela hned tak rychlo menit...len neviem ci mam ako cakat....vies mozno to prestane a viac sa to uz nebude opakovat...ale neviem....

jarikt

no, uplne normalne to nie je. porad sa so svojim gynekologom, on Ti povie, ci ich traba douzivat a da Ti ine, alebo ich musis vysadit. moja priatelka vyskusala 5 druhov, kym jej sadli a nemala vselijake neziaduce prejavy