Cambridgeské skúšky - certifikat

Macca

"Viem ze to nie je velmi tema o zdravi, ale je tu viac takych"

Takze ak ostatny kradnu, urobis to aj ty, lebo sak to vsetci robia? Kategoria "Temy nesuvisiace so zdravim" sluzi prave na temy ako je ta tvoja.

beskyd

ja mam CAE, ale neviem ako je to s tymi kurzami lebo my sme tu moznost mali na gympli a mali sme k tomu pripravny seminar jednu dvojhodinovku tyzdenne kde sme robili podobne cvicenia ako su na tom teste, cize tie readingy, listeningy, gap fillingy, pisali sme eseje, doplnali phrasal verbs do textu, usporiadavali casti textu do spravneho poradia a tak, aj ked ta priprava je skor o samostudiu... ten typ uloh aky je na teste si musis precvicovat, treba si kupit kazety a prislusne testy a klucom vzadu, robit ich, pocuvat hovorene slovo a rozpravat.. ide o to ze mozes byt super jendotkarka v skole najlepsia ale ked nemas rutinu v tom type uloh tak podla mna je mala sanca. lebo vyhodit za to tusim 5 litrov (tak som to mal ja, len ja som to robil v roku 2004 este) a potom to nedat asi nie je bohvieco... inak da sa to podla mna s kludom, ale zasada je precvicovat typ uloh ake su na tych skuskach, ktore inak aspon u nas trvali od rana do podvecera tusim, clovek mal toho aj celkom dost potom:)